Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak
Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak

2/2


2/2


Ethereum‘un kurucularından Joseph Lubin, Twitter üzerinden bir gönderi paylaşarak kripto para piyasasının durumu hakkında konuştu. Lubin’e göre piyasa, bu yılın en düşük seviyesini görmüş durumda.

Ethereum’un kurucularından ve ConsenSys’in CEO’su olan Joseph Lubin, kripto para piyasasının bu yılki dip noktasını gördüğünü düşünüyor. Lubin’in düşüncelerine göre piyasada yaşanan düşüşe neden olan başlıca şeyler arasında “korku, belirsizlik ve şüphe” yer alıyor.

ConsenSys Yorumları

Blockchain şirketlerinden ConsenSys, bundan bir süre önce ekibini ciddi oranda küçültmeye başladı. Koin Bülteni üzerinden paylaştığımız yazıda belirttiğimiz üzere şirket çalışanlarının büyük bir kısmı işten çıkarılıyor.


İlgili haber:
Blockchain Şirketi ConsenSys Ekibini Küçültmeye Devam Ediyor

ConsenSys’teki bu işten çıkarmalar hakkında konuşan Lubin şu yorumu yapıyor:

“ConsenSys sağlıklı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Şu anda önceliklerimizi ve bundan dokuz ay önce başlattığımız projelerimizi yeniden düzenliyoruz.”

Lubin, ConsenSys’in kripto para ve Blockchain sektörlerindeki çeşitli projelere yatırım yapmaya devam ettiğini söylüyor. Lubin’e göre yeni kurulan şirketlere yatırım yapmak, ConsenSys’in hala en büyük önceliklerinden biri.

Parlak Gelecek

Joseph Lubin, kripto para piyasasının bu yılki dip seviyesini gördüğünü ve artık bu noktadan sonra yükselişe geçmeye başlayacağını düşünüyor. Lubin’e göre Ethereum ve ConsenSys de zaman içerisinde daha sağlıklı bir performans yakalayacak:

“Kıyamet kopmuyor. Şahsen geleceğin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Hatta o kadar parlak ki; eğer 2019’u benim gözlerimden görüyor olsanız gözlük takmak isterdiniz.”

Lubin’e göre kripto para sektörü yeniden büyümeye başlayacak ancak bu büyüme tam olarak ne kadar kapsamlı olur bilinmiyor. Yine Ethereum’un kurucularından olan Vitalik Buterin, kısa süre önce bir yorum yaparak piyasanın bir daha asla “1000 kat” artış yaşamayacağını belirtti.

Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güçlü Altcoin, Bitcoin Atomik Takaslarını Blok Zincirine Entegre Ediyor 7 yıllık Bitcoin Black Friday sonlandırıldı Norveç’te 68 Yaşındaki Zengin Kadın İçin 9 Milyon Euro Değerinde Monero Talep Edildi! Zcash’de Yapılan İyileştirmeler İle, Gönderim Süreleri 6 Kat Kısalıyor Blockchain’in Telekomünikasyon Sektöründeki Değeri 1 Milyar Doları Geçecek Ethereum (ETH) Fiyat Analizi – 28 Temmuz 2019

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır