Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kurucu Ortağı CNBC’ye Konuştu. ”Sakin Olun Kripto Paralar Çökmüyor, Çünkü…”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kurucu Ortağı CNBC’ye Konuştu. ”Sakin Olun Kripto Paralar Çökmüyor, Çünkü…”
Ethereum Kurucu Ortağı CNBC’ye Konuştu. ”Sakin Olun Kripto Paralar Çökmüyor, Çünkü…”

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum Kurucu Ortağı CNBC’ye kripto paralar ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. “Kripto paralar uçurumun kenarında dalan değil” diyen Joseph Lubin umut dağıttı.

Ethereum Kurucu Ortağı CNBC’ye Konuştu“Kripto paralar uçurumun kenarında falan değil.” Bu sözler Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin’e ait. CNBC’nin “First On CNBC” (İlk kez CNBC’de) programına tartışmalı açıklamalarda bulundu.

Sektör çalkantılı günler geçirdiğinde gözler doğal olarak duayenlere çevrilir. Onlardan umutlu açıklamalar bekleyen yatırımcılar her sözü kafalarına not edecek hale gelirler. 2018 yılının boğucu atmosferinde de yatırımcılar bir umut aramak için sektörün önde gelenlerine kulak kabartmaya devam ediyor.

Piyasa hakkında umudunu hiç yitirmeyenlerden biri de Joseph Lubin. Lubin’e göre son 10 yılda büyük sıçramalar ve büyük çöküntüler yaşadık. Geçmişte çoğu uzmanın çizdiği karamsar tablolara inat hadiseleri sürekli iyi tarafından görmek isteyen Lubin’in farklı düşünceleri var.

“Büyük sıçramalar olduğunda bilin ki toplumsal kabul ve çerçeve genişliyor. Büyük yıkımlar olduğunda anlayın ki sistem regüle olarak daha sağlam temellere kavuşuyor. Şu an ekosistem hiç olmadığı kadar güçlü. Bu teknolojiye gerçekten inananların asla sarılmadığını görüyoruz. Çünkü gelecek çok parlak.”

Lubin bu tespitine gerekçe olarak ise yeni projelerin hız kesmeden sektöre girmesine bağlıyor. Ayrıca her geçen gün blockchain teknolojisi için kod geliştiren yazılımcıların sayısı artıyor.

“Bu gelişmelerin tamamı sistemi sürekli daha önce olduğundan daha büyük hızla geliştiriyor. Sistemin temel dinamikleri her geçen gün daha sağlamlaşıyor.”

Son haberlere göz attığımızda Wall Street’in büyük oyuncuları ve teknoloji girişimcilerinin bu sektöre olan ilgisinin arttığı görülüyor. Bugün gelen Bitstamp satış haberine de baktığımızda Lubin’in haklı olduğu anlaşılıyor. Piyasanın bu kadar depresif günler yaşadığı zamanlarda bile dışarıdan kaynak girişi olmaya devam ediyor. Bitstamp Borsası Satış Haberi için Tıklayın

Regülasyon Belirsizlikleri Devam EdiyorCNBC’nin program sunucusu konuşmayı bir adım öteye götürdü ve aynı zamanda Consensys kurucusu olan konuğuna düzenlemeleri sordu.

“Tüm mesele dijital varlık ekosistemini kurabilmekte. Alım-satım işlemlerinin gerçekleşeceği, finans işlerinin yürütüleceği güvenli ve yasal merkeziyetsiz sistemleri kurabilmemiz gerekiyor. Dünya çapında farklı yetki sınırları ve kalıpları var. Bu sistemlere entegre olacak bir sistemi kurmanın zorluğu ortada. Bazıları ise nereden başlayacağını bile bilmiyor. Belirsizliğin ana kaynağı bu.

Örnek vermek gerekirse ABD bile bu konuya daha yeni yeni eğilir oldu. SEC ve diğer kurumların görüşleri daha yakın geçmişe kadar bilinmiyordu. Japonya, Singapur ve Malta’dan güzel adımlar geldi ama Dünya geneline bakıldığında hala alınacak çok yol var.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kurucu Ortağı CNBC’ye Konuştu. ”Sakin Olun Kripto Paralar Çökmüyor, Çünkü…” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma, Ana Akım Medyanın Bitcoin’e Karşı Olan Ön Yargısını Açığa Çıkardı Binance Coin İle Kritik Döneme Giriliyor Ünlü Yatırımcı: Bitcoin ve EOS, Şu Anda En Mantıklı Yatırımlar QuadrigaCX CEO’su Ölümünden 12 Gün Önce Vasiyetini Yazmış Bitcoin ve Tether balinalarından baş döndüren transferler Mark Yusko’dan Bitcoin yorumu: İnsanlar değersiz şeyleri çalmazlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır