Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Neredeyse Her Kıtada İki Adet Kripto Para Borsası Açacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Neredeyse Her Kıtada İki Adet Kripto Para Borsası Açacak!
Binance Neredeyse Her Kıtada İki Adet Kripto Para Borsası Açacak!Dünyanın ticari hacme göre en büyük kripto para borsası Binance, neredeyse her kıtaya itibari para – kripto para borsası açmak istiyor.

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, CoinDesk‘in düzenlediği Consensus Singapur etkinliğinde yaptığı bir konuşmada, Binance’ı 15 milyon dolarlık bir startup firmasından nasıl dünyanın en büyük kripto platformlarından birisine dönüştürdüğüne, evini satıp BTC‘ye yatırım yaptığına ve daha bir çok konuya değindi.

Zhao, Pete Rizzo ile yaptığı konuşma esnasında, gelecek sene bu zamanlarda, firmasının tercihen kıta başına iki kripto para borsası düşecek şekilde, toplam 10 itibari para – kripto para platformu açmayı planladığını ifade etti.

Zaten söz konusu plan doğrultusunda Binance en son girişimi olan Singapur temelli borsasını duyurmuştu. Salı günü kapalı test aşamasını bitiren platform, CZ’yhe göre bir kaç ay içerisinde hizmet vermeye başlayacak.

Zhao bunun yanı sıra kripto para piyasa hacminin geleneksel finans piyasalarına kıyasla hala çok daha düşük olduğunu itiraf etti.

”İtibari para hala bütün paranın olduğu yer… Bizim bu kapıyı açmamız gerekiyor.”

Zhao ”bu kapıyı açmak” için, Binance’ın kısmen daha küçük ülkelerle çalışmaya devam edeceğini ifade edip, Malta’yı örnek gösterdi. Bunun temel sebebi olarak da söz konusu ülkelerin çok daha verimli bir şekilde karşılık vereceğini düşündüğünü ekledi.

”Üst düzey hükümet yetkililerine erişebiliyorsunuz ve onlar sizin sorularınıza daha direkt ve verimli bir şekilde cevap veriyor.”

Belki de Türkiye Binance için sıradaki durak olabilir?

Evimi Sattım
Zhao konuşmanın ilerleyen dakikalarında piyasa volatilitesi hakkında gelen bir soru üzerine, 2014 yılında Bitcoin satın almak için kendi evini sattığını ki fiyatın daha sonra 600 dolardan 200 dolara düştüğünü ifade etti. Düşüşe rağmen elindekileri satmayan Zhao, ”Bu olaydan sonra, o kadar da endişeli değilim” ifadesi ile volatiliteden pek de korkmadığını açıkladı.

Binance Neredeyse Her Kıtada İki Adet Kripto Para Borsası Açacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Neredeyse Her Kıtada İki Adet Kripto Para Borsası Açacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var? YouTube kripto sansürüne cevap verdi: Birkaç video geri yüklendi Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş’tan Dikkat Çeken Kripto Para Çıkışı! Litecoin Yaratıcısı Lee, Bitcoin’el Silk Road Sayesinde Karşılaşmış Yeni Güncellemeler İle Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Çıkabilir Ünlü trader, Bitcoin için beklediği bir sonraki hamleyi açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır