Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum (ETH) Fiyatı 200 Doların Altında, ETH 75 Dolara Düşebilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum (ETH) Fiyatı 200 Doların Altında, ETH 75 Dolara Düşebilir mi?
Ethereum (ETH) Fiyatı 200 Doların Altında, ETH 75 Dolara Düşebilir mi?

2/2


2/2

Ethereum (ETH) fiyatı 200 doların altında, asıl korku ise 75 Dolara kadar düşebilir mi? Ülkelerin Blockchain teknolojisine ilgisi her geçen gün artıyor. Ancak bunu kripto paralar için, en azından Blockchaine gösterdikleri ilgi kadar, sıcak yaklaşmadıkları biliniyor.

Ethereum (ETH) Fiyatı 200 Doların Altında,

Blockchain teknolojisi her geçen gün daha çok benimseniyor. Bu teknolojinin arkasındaki en önemli destekleyici ülkeler arasında Singapur, Avusturya, Slovenya gibi ülkeler bulunuyor. Son dönemde Akdenizin küçük ada Ülkesi olan Malta ilgi odağı konumuda. En son gelen haberler arasında Ukrayna’da özellikle ICO’ların yasal statüye kavuşması için önemli adımlar atıyor. Peki blockchainin desteklenmesi neden önemli? Piyasaya giren bir çok yeni proje ETH platformunu kullanarak piyasaya giriyor. Bu teknolojnin destelenmesi doğrudan ETH fiyatını etkiliyor. Eth fiyatı Bitcoine göre bu teknolojiden daha fazla etkileniyor çünkü ETH tokenlerinin çok büyük bir kısmı bu projelerde fon olarak tutuluyor.

Ethereum’un kurucularından Joseph Lubin Ethereum DLT teknolojisinin potansiyelinin iyi durumda olduğunu belirtiyor. ETH fiyatını ise normal buluyor.


Eterum (ETH / USD) Fiyat Analizi

ETH fiyat grafiğinde fiyatların psikolojik destek noktasının altına düştüğü için ETH yatırımcısını tedirgin ediyor. Geçtiğimiz hafta ve gün itibariyle, Ethereum’un fiyatı sırasıyla yüzde 3.5 ve yüzde 1.1 oranında değer kaybetti.


14 gün yatay konsolidasyondan sonra BTC’deki kırılmayla birlikte, ETH / USD bazında biraz daha değer kaybetti. Ancak buradaki direncinde kırılabileceğini söyleyebiliriz. En son yüksekleri birleştiren basit bir trend çizgisinin negatif eğimli olduğu görülüyor. Bunun dışında farklı ayı belirtileri de var. Son iki ayda özellikle, 7-8 Ağustos, 5 Eylül ve 11 Ekim barlara bakıldığında günlük işlem hacminin düştüğü görülüyor.

Hacimler Azalıyor ve Ethereum (ETH) Fiyatı 200 200 Doların AltındaEthereum (ETH) fiyatı 200 doların altında ve bu süreç 5 Eylül’deki kırılmayla başladı. 15 Ekim hacimleri çok yüksekti 967k ile 657k arasındaydı. 16 ila 29 Ekim arasında ise, ortalama hacimler 55K civarında. Teknik olarak, Eylül’ün ilk iki haftasındaki eğilimler, son fiyat hareketinin yönünü de belirledi. 5 Eylül’de, ETH fiyatı 250 doların altında kaldı. O zamandan beri ETH fiyatı 150 ile 250 Dolar bandına sıkıştı.

Sonuç olarakBasitçe söylemek gerekirse, ETH / USD büyük ölçüde 250 $ ile 160 $ ​​arasında istikrarsız bir pozisyonda seyrediyor. Hacimler düşük ve şamdan oluşum noktası daha çok düşük. ETH için en sağlıklı alım noktası 160 dolar seviyesi. Şayet Bu direnç noktasıda kırılırsa 75 Dolar beklenebilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum (ETH) Fiyatı 200 Doların Altında, ETH 75 Dolara Düşebilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nike Kripto Para Sektörüne Giriyor: Patent Başvurusu Yapıldı Jeremy Allaire: Facebook’un Kripto Parası Regülasyonu Tetikler Bitcoin’i art arda bilen CNBC uzmanları yeni hedefi belirledi Kriptoparalar Hacklenen Bir Borsanın Daha Ardından Kayıp Yaşıyor Jack Dorsey, Twitter’da BTC Kullanarak Satın Aldığı Ürünü Paylaştı Japonya’da Lisans Süreleri Tepki Çekiyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır