Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Coinbase Üzerinde Bir Anda 13 Dolara Düştü! Düşüşün Sebebi Trader Hatası Mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Coinbase Üzerinde Bir Anda 13 Dolara Düştü! Düşüşün Sebebi Trader Hatası Mı?
Ethereum Coinbase Üzerinde Bir Anda 13 Dolara Düştü! Düşüşün Sebebi Trader Hatası Mı?Ethereum yaşadığı zor günlerin ardından, geçtiğimiz 6 Aralık tarihinde çok ilginç bir olay yaşadı. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase’in GDAX borsasında yaşanan olay, Ethereum fiyatının çok kısa bir süreliğine 13 dolara inmesine neden oldu. 6 Aralık ile 7 Aralık arasındaki gecede bir çok kripto para birimi inanılmaz düşüşler yaşamış ve Ethereum CoinMarketCap üzerinde 80 dolar bölgesine gerilemiş olsa da, 13 dolara anlık düşüş neredeyse imkansız olarak görülmekte.

Kripto para analisti Cole Garner ise, 13 dolar ile 60 dolar arasındaki emirlerin gerçekten de platforma girildiğini ifade etmekte. Garner’ın attığı ekran görüntülerinden de görülebileceği üzre, GDAX üzerinde 55 dolar ve 65 dolardan verilen emirler mevcut. Basın saatine göre 80 dolar üzerinde olan ETH, dün Garnet tarafından %36 daha düşüğe, 55 ile 65 dolara alım buldu.

13 Doların Sebebi Ne?
Bu gibi anlık düşük emirler, genellikle trader hatasından ve kişinin fiyatı yanlış girmesinden kaynaklanabilmekte. Yatırımcılar kripto para borsalarında kolaylıkla yanlış rakam girerek bu gibi hatalı olaylara neden olabiliyor. Bu durumda da 13 dolara emir giren kişinin, 113 dolar yazmak isterken bunu yapmış olması oldukça muhtemel.

İlginç olan ise Ethereum’un 2017 yılının 7 Aralık tarihinde, ETH fiyatı 322 dolar civarındayken birden 0.1 dolara düşmesi olayının da Coinbase üzerinde yaşanması oldu.

Ethereum Coinbase Üzerinde Bir Anda 13 Dolara Düştü! Düşüşün Sebebi Trader Hatası Mı? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Coinbase Üzerinde Bir Anda 13 Dolara Düştü! Düşüşün Sebebi Trader Hatası Mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tuur Demeester: Bitcoin, kısa bir süre 5000’e dokunabilir İlk Bitcoin alıcısından Bitcoin için 10 milyon dolar hesabı Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü! Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi? 19 Kasım Bitcoin analizi: BTC’de dip görüldü mü? Wall Street analistinden uzun bir aradan sonra yeni Bitcoin tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır