Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini Destekleyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini Destekleyecek
Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini DestekleyecekEthereum Classic’in iştirak markası olan ETC Labs, 11 Ekim tarihinde yaptığı açıklama ile 24 farklı girişim ile çalışılacaklarını duyurmuştu.

ETC Classic yöneticisi Elizabeth Kukko, daha sonra yaptığı açıklama ile 6 farklı kripto para projesinin ETC Labs tarafından seçildiğini belirtirken, tam zamanlı inkübatör programının ise 2019 yılının birinci çeyreğinde sunulacağını söyledi. Kukko, yılın kalan kısmında bu projeler ile çalışacaklarını ve pilot olarak bir modeli ortaya koyduklarını ifade etti. Başarılı yönetici, gelen geri bildirimler ve edinilen tecrübeler doğrultusunda bu programa yön verileceğini de kaydetti.

Ethereum Classic’in yapacak olduğu bu inkübatör programına, daha şimdiden 100’den fazla girişimin başvurduğu ifade ediliyor. Kukko, çalışacakları projelerde neye dikkat ettiklerini ise şöyle açıklıyor:

Ethereum Classic pazarında ciddi bir rekabet olduğunu söylemeliyim. Çok fazla başarılı ve güzel girişimden bizlere istek geliyor ki bunlar oldukça mutlu edici detaylar. Bizler de, gelişime ve büyümeye açık olan, potansiyelli girişimler ile çalışmak istiyoruz. Ana kriterlerimizi tam olarak açıklamam mümkün değil ancak ekibin teknik kapasitesi ve yeteneği ile birlikte, bu projenin ETC blockchainine uygun olup olmadığına bakıyoruz. Bunlar, genel hatlarıyla bizim önem verdiğimiz şeyler ancak tabii ki birçok detay var.” 

Ethereum Classic (ETC) fiyatında ise düşüş dikkati çekiyor. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ETC, 9,49 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değerine göre ise, ETC’deki kan kaybı sürüyor. Koin, şu anda listede 16. sırada yer alıyor.

Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini Destekleyecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini Destekleyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin borsası, kendi kripto parası için 64 milyon dolar topladı Flaş kripto para haberleri: Ethereum, Ripple, Tron, Litecoin, Monero, VeChain İktisat Tarihçisi: Bitcoin Altına Bir Alternatif Olarak Kullanılabilir Wall Street Eski Brokerı, FED’in Para Politikasının Bitcoin’e Olan Etkisi ile İlgili Konuştu Dünyada İlk Kez Lightning Network ile Bitcoin ATM’si İşlemi Yapıldı Bitcoin, ayı çıkmazında mı? 5 uzmandan en güncel 5 yorum

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır