Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı!
Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı!Dünyanın en çok kullanılan Ethereum tabanlı uygulamalarından olan MetaMask, 6 Kasım tarihinde kullanıcı tecrübesini daha iyi yapma amacıyla oluşturduğu yeni özelliklerini tanıttı.

ConsenSys Destekli MetaMask, Gizlilik Modu Sunacak!
Ethereum’un ilk kurulma günlerinde, ağ henüz başlangıç aşamasındayken, bir çok kullanıcı blockchain’in akıllı kontratları ve merkeziyetsiz uygulamaları ile sıkıntılar yaşamaktaydı. O zamandan bu zaman bir çok gelişme yaşayan Ethereum ağı, tabii ki merkeziyetsiz uygulamaların kullanımı konusunda da MetaMask gibi yeni uygulamalar üretti.

1 Kasım tarihinde yeni mobil versiyonunu tanıtan MetaMask, özellikle kolay kullanımı ve özgün ara yüzü ile çok fazla kişi tarafından yoğun bir kullanıma sahip. Temel olarak Google (NASDAQ:GOOGL) Chrome, Opera ve Firefox tarayıcıları üzerinde bir eklenti görevi gören ve merkeziyetsiz uygulamalar arası geçişi sağlayan MetaMask, yeni özelliği gizlilik modu ile çok konuşulacak gibi duruyor.

Bazıları için önemsiz gözükebilecek olan bu yeni özellik, gizlilik ve özgürlük vizyonu ile yola çıkan kripto para birimi ekosistemi için aslında büyük bir gelişme. MetaMask mobil uygulaması ve gizlilik modundan önce bile, bugüne kadar en popüler Ethereum cüzdanı ve uygulaması olmayı başarmıştı.

Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kakao İştiraki Dunamu, Blockchain Hizmeti Verecek Ethereum’da 80,000 dolarlık işlem ücretinin gizemi çözüldü Bu ülkedeki mağazalar artık Bitcoin (BTC) satıyor Bitcoin 10.000 Doların Altına Mı Düşecek? Trump’ın Bitcoin Tweetleri Sonrasında Ünlü CEO’dan Mesaj: “BTC Paradır” Kripto Para Piyasası Aşağı Yönlü Hareket Ediyor, Altcoinler Ciddi Düşüşte!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır