Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Wall Street Analistinden Cesur Bitcoin ve Altcoin Tahmini, Vitalik Buterin’e Justin Sun Darbesi: Öne Çıkan: ETH, TRON, EOS, BSV ve BCH Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Wall Street Analistinden Cesur Bitcoin ve Altcoin Tahmini, Vitalik Buterin’e Justin Sun Darbesi: Öne Çıkan: ETH, TRON, EOS, BSV ve BCH Haberleri
Eski Wall Street Analistinden Cesur Bitcoin ve Altcoin Tahmini, Vitalik Buterin’e Justin Sun Darbesi: Öne Çıkan: ETH, TRON, EOS, BSV ve BCH Haberleri


Cesur bir Bitcoin tahmininden, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e Justin Sun darbesine kadar burada kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendiniz güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler
Eski Wall Street analistinden çarpıcı Bitcoin ve altcoin yorumu
Eski bir Wall Street trader’ı ve JP Morgan Chase’in başkan yardımcısı olan Tone Vays, 2019 yılında bir BTC boğa koşusu beklediğini, ancak altcoinlerin bu partiye katılacağına inanmadığını söyledi. Cointelegraph ile yeni yapılan bir röportajda Vays, 2018’de altcoinlerin sonunu ilan ettiğini açıkladı. Vays konuya yönelik şunları söyledi:

Bence 2018’deki en büyük olay, yalnızca BTC’nin değil, kripto varlıklarının tüm alanının azalan fiyatı olması gerektiğini düşünüyorum. Bana göre bu, 2014 ya da 2015’teki olaylardan önemli ölçüde farklı. Bu sefer altcoin balonunun geri dönmeyeceğine inanıyorum. Bunun büyük fark olacağını düşünüyorum. En kritik olayın altcoin balonu olduğu gerçeği olduğunu düşünüyorum. Altcoinlerin geri gelmesini beklemiyorum.

“2019 yılı, Bitcoin boğa piyasasının başlangıcı olacak.”
Vays, bir Bitcoin Cash forku olan BSV’nin oluşturulmasıyla sonuçlanan “BCH’ın patlamasının” bu altcoinlerin ne kadar gereksiz olduğunu gösterdiğine inanıyor. Vays konuya yönelik şunları söyledi:

Bu yılı altcoinler patladığı için gerçekten seviyorum. 2019 yılı, BTC ayı piyasasının sonu ve bir başka BTC boğa piyasasının başlangıcı olacak. Bu kez yan zincirlerle, ölçeklendirmeyle ve mahremiyetle her şeyi bekleyeceğiz.

Geleneksel bir türev trader’ı ve BTC danışmanı olan Vays, iyi bilinen bir Bitcoin destekçisi. Vays, bir sonraki boğa koşusunun gelecek yılın ikinci yarısında gerçekleşeceğine inandığını söyledi.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Blockchain mühendisi ve Ethereum 2.0 geliştiricisi Raul Jordan, Ethereum’a 2019’a kadar önemli bir konuma ulaşma hedefi veriyor. Kendisi ve Prysmatic Labs’daki ekibi geleceğin merkezi olmayan ağını oluşturmak için çalışıyor.

Amacı “bu teknolojinin karşılaştığı en büyük ölçeklenebilirlik problemi” ile mücadele etmek ve Ethereum protokolü için ilk sharding versiyonunu uygulamak. Jordan, onaylama ve para yatırma işlemleri de dahil olmak üzere tüm ETH 2.0 blok işlemlerinin teknik özelliklerinin takipte olduğunu tweetledi.

EOS yönelik haberler
Singapur merkezli Huobi, yalnızca EOS’a adanmış bir kripto para birimi borsası başlatmayı planladığını açıkladı. Borsa 2019 yılının ilk çeyreğinde başlayacak ve kullanıcıların bir dizi başka kripto para işlemine karşı EOS ile işlem yapmalarını sağlayacak. Huobi konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

EOS süper node’si olarak Huobi Pool, ekolojik gelişimini öncelikler listesinde en üst seviyeye çıkardı. Bu EOS borsasını başlatmak, desteğimizin bir sonraki mantıklı adımı.

Bitcoin SV (BSV) ve Bitcoin Cash (BCH)’e yönelik haberler
Kripto ticaret platformu eToro, Bitcoin SV’yi desteklemeyeceğini söyledi. Bunun yerine, şirket Bitcoin Cash sahiplerine son forkta düzenledikleri her BCH için 92 dolar verecek. eToro konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Forkları destekleme zorunluluğumuz olmasa da 15 Kasım 2018 tarihinde kaldıraçlı olmayan Bitcoin Cash pozisyonlarını uzun süredir satın alan eToro müşterilerini kredilendirmeye karar verdiğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. İlgili kullanıcıların kredilendirilmesi sürecindeyiz.


TRON (TRX)’a yönelik haberler
TRON’un kurucusu Justin Sun, şu anda TRON Blockchain’inde 100 milyon akıllı sözleşme yapıldığını söyledi. Platform kısa bir süre önce, günde ortalama 25.000 kişi tarafından artan bir sayı olan bir milyon hesaba ulaştı. Buna karşılık, Etercan’ın verilerine göre Vitalik Buterin’in kurucusu olduğu Ethereum şu anda her gün yaklaşık 50.000 hesap ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Eski Wall Street Analistinden Cesur Bitcoin ve Altcoin Tahmini, Vitalik Buterin’e Justin Sun Darbesi: Öne Çıkan: ETH, TRON, EOS, BSV ve BCH Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Wall Street Analistinden Cesur Bitcoin ve Altcoin Tahmini, Vitalik Buterin’e Justin Sun Darbesi: Öne Çıkan: ETH, TRON, EOS, BSV ve BCH Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Josh Rager’a göre, Bitcoin’de endişelendirecek seviye 7700 dolar Brezilyalı Banka Bradesco, Yerel Kripto Para Borsasının Hesaplarını Kapattı Swift ve Ripple (XRP) İş Birliğine Gidecek mi? Resmi Açıklama Geldi Birleşik Arap Emirlikleri İçerisinde Blockchain Tabanlı Atık Yönetimine Geçildi! Bitcoin Hash Rate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaştı! Geleceğin 2 Devi: Electroneum ve Ravencoin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır