Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Twitch Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kripto Startup Firması Kin’e Katıldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Twitch Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kripto Startup Firması Kin’e Katıldı!
Eski Twitch Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kripto Startup Firması Kin’e Katıldı!

2/2


2/2


18 Eylül tarihli PR Newswire kaynağının haberine göre, eski Twitch yöneticisi Matthew DiPetro, bir kripto startup platformu olan Kin Ecosystem  Foundation‘a katıldı.

Dünyanın en popüler canlı yayın platformlarından birisi olan Twitch.com bünyesinde 8 yıl boyunca kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, DiPetro da kripto para dünyasına geçiş yaptı. DiPetro yeni ekmek kapısı Kin bünyesinde pazarlama ve marka stratejileri geliştirmeden sorumlu Baş Pazarlama Müdürü (CMO) olarak görev yapacak. Kik Interactive firması tarafından piyasaya sürülen Kin isimli kripto para birimi, şimdiden DiPetro’nun LinkedIn (NYSE:LNKD) profilinde gözükmekte.

Pr Newswire kaynağının aktardığına göre, DiPetro temel olarak Twitch bünyesindeki markasal gelişmeleri yönetti ve bunun da yanı sıra Twitch’i bu günlere getiren sayısız pazarlama projesini gerçekleştirdi ki bunların arasında TwitchCon da bulunmakta.

2010 yılında sadece düz bir pazarlama uzmanı olarak başladığı Twitch kariyeri, 40 elemandan oluşan marka ve pazarlama bölümünün başına gelinceye kdar devam etti.

DiPetro söz konusu gelişme hakkında bir Reddit gönderisinde açıklamalarda bulundu ve kendisinin ”değişimsel bir teknolojinin kabulüne” yardım etmeye başladığını vurguladı. Başarılı pazarlamacıya göre Kin projesi ”tüketici ve geliştiriciler arasındaki ilişkiyi”, ”hayatta ele bir kere geçecek cinsten bir fırsat” sayesinde değiştireceğini ifade etti.

2011 yılında piyasaya çıkan Twitch canlı yayın video hizmeti, şu an dünyanın en büyük e-ticaret devi konumundaki Amazon (NASDAQ:AMZN) tarafından 970 milyon dolar gibi bir miktara satın alınmıştı.

Eski Twitch Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kripto Startup Firması Kin’e Katıldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Twitch Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kripto Startup Firması Kin’e Katıldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri Bitcoin’de Yaşanan Düşüşün Kötüye İşaret Olmadığını Gösteren 3 Neden Twitter CEO’sunun Bitcoin Satın Alma Uygulaması, iOS Mağazasında YouTube’u Bile Geçti! Algorand Token Satışından 60 Milyon Dolar Elde Etti! Shinhan Bank, Blockchain Platformu Kurdu VeChain ve Çin arasında dev anlaşma!!!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır