Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Trader, Goldman Sachs’e Verdi Veriştirdi: Sektörü Manipüle Ediyorlar, Dediklerini Yapmayın!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Trader, Goldman Sachs’e Verdi Veriştirdi: Sektörü Manipüle Ediyorlar, Dediklerini Yapmayın!
Eski Trader, Goldman Sachs’e Verdi Veriştirdi: Sektörü Manipüle Ediyorlar, Dediklerini Yapmayın!

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan basınına bir röportaj veren eski hedge fonu yöneticisi Garen Ovsepyan, Goldman Sachs (NYSE:GS) bankasını sert sözlerle eleştirdi. Goldman Sachs’in önce kripto para trading masası açacağı yönünde haberler yaptırdığını ancak sonra kararından vazgeçtiğini hatırlatan Ovsepyan, bu durumun kripto para piyasalarının ne kadar kolay manipüle edilebilen bir enstürman olduğunu gözler önüne serdiğini ifade etti.

Ovsepyan, şöyle konuştu:

”Goldman Sachs, aynı diğer birçok sektör paydaşı gibi, kripto para piyasalarına bir şekilde giriş yapacak. Bu tarz büyük işletmelerin bugüne söylediği hiçbir şeyi yaptığını görmedim. Trade yaptığım ve bu işten para kazandığım dönemde artık iş öyle bir hal almıştı ki, onlar ne derse tersini yapıp para kazanıyorduk. Bu durum 15 yıldır böyle ve yakın vadede de pek değişeceğe benzemiyor.”

Piyasaların bu tarz kasıtlı hareketlere karşı güçlü durması gerektiğini belirten Ovsepyan, aksi takdirde bu tarz kurumların kolaylıkla hedeflerine ulaşabildiğini belirtti. Ovsepyan, şöyle konuştu:

”Sell the rumours, buy the news olayı artık trading mevzu bahis ise birazcık eskidi. Artık bu durumun değiştiğini görüyorum çünkü genelde artık dedikodular satın alınmıyor ancak haberler sürekli olarak satılıyor ve piyasalar sıkışıyor.”

Kripto para sektörünün volalitesinin oldukça yüksek olduğunu ve bundan dolayı da manipülasyonun geleneksel piyasalara kıyasla çok daha fazla olduğunu belirten Ovsepyan, bu durumda da insanların ciddi paralar kaybettiğini ve bunun hoş bir durum olmadığını belirtti.

Eski Trader, Goldman Sachs’e Verdi Veriştirdi: Sektörü Manipüle Ediyorlar, Dediklerini Yapmayın! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Trader, Goldman Sachs’e Verdi Veriştirdi: Sektörü Manipüle Ediyorlar, Dediklerini Yapmayın! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Norveç Bitcoin Cinayetinde Son Dakika: Saldırgan Fransa’da Yakalandı Ethereum’un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Yaptıklarından Dolayı Fahri Doktora Unvanı Aldı Hisse Senedi Piyasalarındaki Volalite BTC’ye Kıyasla Ne Durumda? Analist: Parabolik Hareket Olursa Bitcoin 2021 Sonunda En Az 60.000 Dolar Bitcoin Fiyatı Nasıl Yükseldi? Uzman Borsacıya Göre Ripple (XRP) Çok Güçlü Bir Hamlenin Eşiğinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır