Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski İsrail Başbakanı Ehud Barak: Bitcoin ve Kripto Paralar Ponzidir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski İsrail Başbakanı Ehud Barak: Bitcoin ve Kripto Paralar Ponzidir
Eski İsrail Başbakanı Ehud Barak: Bitcoin ve Kripto Paralar PonzidirEhud Barak, 1999 ile 2001 yılları arasında İsrail’in başbakanlık görevini yürütmüş bir isim. Kendisi siyasi kariyerinden sonra bugünlerde ise siber casusluk ve uyuşturucu (kenevir yetiştiriciliği) alanlarındaki startup şirketlerine yatırım yapmakta ve bir firmanın da kurucu ortaklığı görevini yürütüyor.

Kenevir Yasal – Bitcoin Değil
Eski başbakan geçtiğimiz Pazar günü Tel Aviv‘de düzenlenen bir etkinliğe konuşmacı olarak katıldı ve yakın zamanda bir tıbbi marihuana şirketinin başkanı olması yüzünden konu hakkında soruları cevapladı. Marihuana tabanlı hisseler, son zamanlarda ABD ve İsrail içerisindeki yatırımcıların yeni trendleri arasında gösterilebilir. Kenevire yapılan yatırım konusunda son zamanlarda çok fazla bir artış olduğunu belirten Barak, piyasanın şu an 2017 yılında Bitcoin piyasasında yaşanan tarzda bir ”balona” sahip olduğunu ifade etti.

”Blockchain, teknolojik ve matematiksel bir konsept olup, önemli ve ilgi çekici bir metot olarak düşünülebilir ve bunun çok fazla kullanım yöntemi olacak. Koin’ler ise, – Bitcoin ve diğer kripto para birimleri – birer ponzi şemasıdır. Mevcut jenerasyonda böyle bir koin yapmanın mümkün olacağına inanmıyorum ve kripto para birimleri ile ilgili hiçbir şeye yatırım yapmayacağım.”

”Blockchain’in derinliklerini anlamaya sabrı ve bilgisi olan herkes, bunun bir çok kullanım yolunu keşfedecektir.”’

”Kripto para piyasasının tamamı artık kum torbasına dönüştü.”

İsrail özellikle son zamanlarda ”Dijital Şekel” iddiaları ile öne çıkmıştı ancak daha sonra gündeme düşen bir haberde, hükümetin araştırması sonucu buna şimdilik gerek olmadığı sonucuna ulaşıldı.

Eski İsrail Başbakanı Ehud Barak: Bitcoin ve Kripto Paralar Ponzidir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski İsrail Başbakanı Ehud Barak: Bitcoin ve Kripto Paralar Ponzidir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kenya’daki Blockchain Uzmanından Yorum: ‘Ülke Ekonomisini Tokenlaştırmalıyız’ Yüzde 10 Üzerinde Yükselen DOGE, Ayıları Kovaladı! Bitstamp, Gerçekleşen Bitcoin Olayı  Hakkında ‘Soruşturma’ Başlattı! İran Bu Hafta İçerisinde Kendi Dijital Parasının Tanıtımını Yapacak Nijerya Bankası Kullanıcılarını Kripto Para İşlemlerine Karşı Uyardı İşte Dünya Liderlerinin Bitcoin Hakkındaki Görüşleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır