Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Google CEO’su Eric Schmidt: Ethereum’un Çok Büyük Potansiyeli Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Google CEO’su Eric Schmidt: Ethereum’un Çok Büyük Potansiyeli Var
Eski Google CEO’su Eric Schmidt: Ethereum’un Çok Büyük Potansiyeli VarEski Google (NASDAQ:GOOGL) CEO’su ve piyasanın önde gelen milyarderlerinden Eric Schmidt, daha önce yaptığı Bitcoin ve blockchain yorumları ile adından söz ettirmişti ancak bu sefer hedefinde Ethereum var.

Schmidt, San Francisco içerisinde Tyler Cowen ile katıldığı canlı bir etkinlikte, önemli açıklamalarda bulundu. Konuşulan konular arasında teknolojinin geleceği, kurumsal yönetim reformu, Google’ın işe alma yöntemleri ve internetin iki kola ayrılması yer almakta.

Schmidt: Ethereum’un Çok Büyük Potansiyeli Var
Blockchain’in abartılıp abartılmadığı sorusuna üzerine konuşan Schmidt, şunları ifade etti:

”Halka açık formatı, abartılıyor. Teknik kullanımı ise alması gereken değeri görmüyor. Blockchain günümüzde Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için mükemmel bir platform. Bunun yanı sıra insanların birbirine güvenmediği özel bankacılık işlemleri için de çok iyi bir platform.”

Schmidt bunun yanı sıra Ethereum içerisinde gerçekleşmekte olan heyecan verici gelişmelerin, günümüz toplumunu ve iş dünyasını tamamiyle değiştirebileceğini düşünüyor.

”Bence şu an devam eden en ilginç iş, blockchain tabanlı uygulamaların başlangıcı ve bunların arasında en öne çıkan örnek de Ethereum’un yapabilecekleri.”

”Ve eğer Ethereum bu etkinliği küresel bir şekilde senkronize olarak yapmanın bir yolunu bulabilirse, bu oldukça güçlü bir platform olur. Bu gerçekten de yeni bir buluş.”

Geçtiğimiz günlerde Google’ın yeni CEO’su Pichai, oğlunun bir Ethereum madencisi olduğunu ifade etmişti ve ondan önce de yine Google’dan bir isim Sergey Brin, kendisinin Ethereum madenciliği yaptığını aktarmıştı.

Eski Google CEO’su Eric Schmidt: Ethereum’un Çok Büyük Potansiyeli Var isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Google CEO’su Eric Schmidt: Ethereum’un Çok Büyük Potansiyeli Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ledger’dan Stabil Kripto Para Hamlesi! Nasdaq: ”Bitcoin ve kripto para çöküşü devam edecek mi?” sorusuna cevap veriyor Ripple İsveç Bankası SEB ile Milyar Dolarlık XRP Transfer İşlemlerine Başlayacak!!! Dash dolandırıcılığı: Kıdemli danışman, paraları toplayıp firar etti Bitcoin ETF Onayı İçin SEC’in İstediği 4 Çözüm! Bitcoin ETF’nin Onaylanması Yıllar Alabilir: Pantera Capital CEO’su

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır