Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin’de Büyük Oynuyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin’de Büyük Oynuyor!
Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin’de Büyük Oynuyor!

© Reuters.  © Reuters.

Bloomberg’in 2 Ocak’taki haberine göre, Goldman Sachs’ın eski partnerlerinden Mike Novogratz, kurduğu kripto para odaklı ticaret bankası Galaxy Digital’deki hisselerini artırdığını söyledi.

Aynı zamanda bankanın icra kurulu başkanı olarak da görev yapan Novogratz’ın şu anda 221.2 milyon adi hisseye sahip olduğu bildiriliyor. Bilindiği üzere adi hisseler sahiplerine eşit haklar tanıyan hisse senetleri. Bu hisseleri yüzdeye dönüştürdüğümüzde Novogratz’ın sahip olduğu hisseler adi hisselerin % 79,3’ünü temsil ediyor.

Daha önce, “yüzdeliğe vurulduğunda adi hisse senetlerinin yaklaşık % 76,6’sını temsil eden, 213,7 milyon B Sınıfı limited şirket hissesine sahip olduğunu” belirtmişti.

Novogratz’dan Hisse Atağı
Çarşamba günü yapılan ve Bloomberg tarafından bildirilen açıklamaya göre, CEO, ihraç edilen ve tediye edilmemiş hisse senetlerinin yüzde 2,7’sine tekabül eden 7,5 milyon yeni hisse senedini 7,42 milyon Kanada Doları (4,8 milyon ABD Doları) karşılığında satın aldı.

Bildirildiği gibi, Galaxy Digital Holdings Ltd. Ağustos ayının başından itibaren Kanada’nın TSX Venture borsasında listelenmeye başlamış ve şirketin hisselerine ilişkin alım satım işlemleri güzel bir başlangıç yapmıştır. Piyasalar, şirketin kurucunun hisselerini artırmasına olumlu yanıt verdi. Hisselerin 10:09 itibariyle yüzde 7,8 artarak 1,11 Kanada Dolarına yükseldiği belirtildi. Bloomberg’in dikkat çektiği şekilde, bankanın hisse senetleri 2018 yılı boyunca tam da uzun süreli kripto para birimi ayı piyasası ortasında yüzde 19 civarında düşüş gösterdi.

Galaxy Digital’in Borsaya Girme Serüveni
Galaxy’nin TSX’de listelenmesi yaklaşık sekiz ay sürdü. ABD’de ilk halka arz teklifinin (IPO) yapılması için gerekli olan iki yıllık denetlenmiş mali durumdan yoksun bulunan Novogratz, TSX borsasında listelenen Shell (LON:RDSa) şirketiyle kendi yeni kurduğu şirketi birleştiren bir rota izleyerek “tersine devralma” denilen yolla bankasını güvenli bir şekilde listeye sokmayı tercih etti.

Novogratz Bitcoin’in Fiyatında İyimser
Piyasalar bocalamaya devam ettiği müddetçe, Novogratz, kripto para birimi piyasalarında yaşanan kışla ilgili olarak, özellikle de Bitcoin (BTC) ile ilgili olarak, Bitcoin’in fiyatının çok daha fazla düşmeye devam edeceğini beklemediğini söyleyerek iyimserliğini dile getirdi. 2018 yılının ilk üç çeyreğinde, Galaxy Digital’in gerçekleşen zararları ile gerçekleşmemiş zararlarının 136 milyon ABD dolara ulaştığı belirtildi.

Bu yazı yazılırken Bitcoin % 2.5 artışla 3.836 $’dan işlem görmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Eski Goldman Sachs (NYSE:GS) Yöneticisi Bitcoin’de Büyük Oynuyor! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin’de Büyük Oynuyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Altcoin Takip Edebilecegim Google Uygulamalari Binance alım satım emirlerine yüzde 30 sınırı koydu ABD Hazine Bakanından Bitcoin Açıklaması İşte Ünlü Analist ve Uzmanların En Yeni Bitcoin ve Altcoin Tahminleri Buterin’den Bitcoin Cash Açıklaması! JP Morgan CEO’su: Libra’ya Vakit Harcayamam

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır