Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Georgia Eyaleti Vali Adayı, Kripto Para Madencilik Cihazlarının Çalınması Hakkında Yalan Söyledi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Georgia Eyaleti Vali Adayı, Kripto Para Madencilik Cihazlarının Çalınması Hakkında Yalan Söyledi!
Eski Georgia Eyaleti Vali Adayı, Kripto Para Madencilik Cihazlarının Çalınması Hakkında Yalan Söyledi!Kripto para piyasası 2018 yılında çok sert bir düşüş yaşadı ve bundan en çok etkilenen de şüphesiz kripto para madencilik firmaları ve kripto para madencileri oldu. 2017 yılının sonlarında belki de en kazançlı ve kolay işlerden birisi olarak görülen madencilik, bütün kripto para birimlerinin %80 ve civarı düşüş yaşaması nedeniyle bazı ağlarda sadece kripto para madencilik cihazlarını açık bırakmakla bile zarar ettirmeye başladı. Bazı madencilik firmaları bununla baş edebilmek için küçültmeye giderken, bazı kişilerse oldukça değişik krizle mücadele yöntemleri denedi ve eski bir Georgia vali adayı da bunlardan birisi.

Bir eyalet senatörü ve eski bir vali adayı olan Michael Williams (NYSE:WMB), geçtiğimiz Mayıs ayında kendi Gainesville ofisinden 300.000 dolar değerinde kripto para madencilik ekipmanının çalındığını iddia etmişti. Ancak daha sonra Gainesville Times isimli haber kaynağının aktardığı bilgilere göre, söz konusu çalınma durumu aslında tamamen Williams’ın yaptığı bir sigorta sahtekarlığından ibaret.

Kaynağın aktardıklarına göre daha sonra 26 Aralık tarihinde kendini yetkililere teslim eden Williams, kolluk kuvvetlerine yalan söylemenin yanı sıra, sigorta sahtekarlığı ile de suçlandı ve ”aslında çalınmamış olmalarına rağmen, bilgisayar sunucularının çalındığını bildirmekten” suçlu bulundu.

Daha sonra aynı gün içerisinde kefaletle serbest bırakılan Williams, sadece 10.000 dolarla cezasından kurtulmayı başardı. Williams’ın avukatı A.J. Richman ise, ”Bay Williams bunu yapmadı” diyerek müvekkili ile kendi sözleri arasında bir tür anlaşmazlığa neden olmakta.

Eski Georgia Eyaleti Vali Adayı, Kripto Para Madencilik Cihazlarının Çalınması Hakkında Yalan Söyledi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Georgia Eyaleti Vali Adayı, Kripto Para Madencilik Cihazlarının Çalınması Hakkında Yalan Söyledi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı? Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak Ünlü yatırımcıdan 4 uzun vadeli Bitcoin senaryosu Dikkat: Bu siteler Bitcoin ve kripto paralarınızı çalmak için faaliyette! Block.one En Çok Kullanılan ve En Yüksek Performansa Sahip Blockchain Olduğunu İddia Ediyor Celsius Kurucusu: Bitcoin 10.000 Doları Geçebileceğini Kanıtladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır