Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti
EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa EttiEOS kripto para biriminin arkasındaki ana şirket olarak bilinen Block.one’ın başı şu sıralar biraz dertte. Hong Kong tabanlı kripto para şirketi Block.one, firmanın açıldığı ilk günlerde bünyesine kattığı dört yöneticinin istifası ile karşı karşıya kaldı. İstifa eden dört yönetici ise şu an hazırlık sürecinde olan StrongBlock isimli yeni bir blockchain projesi kurmayı planlıyor.

David Moss, Thomas Cox, Brian Ambramson ve Corey J. Lederer sırasıyla firmanın işe aldığı ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci elemandı. Yani şu an 5 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip Block.one’ın temel yapı taşlarını oluşturuyorlar diyebiliriz.

Block.one protokolü temel olarak Bitcoin ve Ethereum blockchain’lerinin arkasındaki teknolojiye rakip olarak kendi platformunu öne sürmüş ve herkesin bildiği EOS kripto para birimini üretmişti.

David Moss şirket bünyesined teknolojik işlemlerden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı, Thomas Cox ürün ve üretimden sorumlu başkan yardımcısı, Brian Ambramson alt yapıdan sorumlu başkan yardımcısı, Corey J. Lederer ise teknolojik ürünlerden sorumlu kıdemli müdür görevlerini yürütmekteydi.

Yöneticilerin dördü de firmaya geçtiğimiz yıl ilk açıldığı zamanlarda katılmış ve özellikle bahar aylarından sonra EOS üzerine çalışmalar yapmıştı. Ancak LinkedIn (NYSE:LNKD) profillerindeki bilgilere göre Abramson, Lederer ve Cook yaz ayları sırasında EOS’u sessizce terk etmiş. Moss ise verilere göre firmadan Mayıs ayı gibi erken bir tarihte çıkış yapmış.

Block.one tarafından konu ile ilgili herhangi bir açıklama ise yapılmadı.

EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bithumb ve Coinone, Doğrulaması Yapılmamış Kullanıcılara İtibari Para Çekim Hizmeti Vermeyecek! Sirin Labs’ın Beklenen Blockchain Telefonunun Özellikleri Tanıtıldı Dev Şirket Tüm Bitcoin Cash Geliştiricilerini Kovuyor Konferansta Konuşma Yapması İçin Çağrılan Bitcoin Traderı, Dövüldü – Soyuldu ve İşkenceye Uğradı Bitcoin, 70 farklı zamanda yüzde 10’dan fazla düştü Bitcoin 11.200 Dolardan Alıcı Buluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır