Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Adeta Uçuyor: Block One CEO’su Telegram’dan Bir Mesaj Yayınladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Adeta Uçuyor: Block One CEO’su Telegram’dan Bir Mesaj Yayınladı
EOS Adeta Uçuyor: Block One CEO’su Telegram’dan Bir Mesaj Yayınladı


Son birkaç gündür kripto para piyasalarının yaşadığı yükseliş dikkati çekiyor. Her ne kadar bu yükselişin sürekli olup olmayacağı tartışılsa da, geride bıraktığımız birkaç gün içinde gösterdiği performansla dikkatleri çeken koinler arasıda kesinlikle EOS da yer alıyor.

Yaşanan yükselişin ardından EOS topluluğunda da keyifler biraz olsun arttı. Bu noktada devreye giren ve Telegram üzerinden bir mesaj yazan EOS’un arkasındaki şirket Block One’ın CEO’su Brendon Blumer, topluluğa seslenirken, Güzel şeyler zaman alır, ifadelerini kullandı.

Blumer, sözlerine şöyle devam etti:

”Büyük işler ve güzel şeyler her zaman zaman alır. Bu noktada emek vermek gerekir. Aynı zamanda, hali hazırdaki ürünlerin işleyişini bozmadan yeni ürünler ortaya koymak için de, her zaman çok sıkı çalışıyoruz.”

Blumer, aynı zamanda şu anda toplulukta ürünler ve güncellemeler için oluşan ilgiyi anlayışla karşıladığını ifade ederken, buna karşın şu aşamada kısa vadeli başarılar kazanmak için uzun dönemi sıkıntıya sokabilecek popülist yaklaşımlarda bulunmayacaklarını açıkladı.

Ürünleri sadece pazarlama mantığı ile piyasaya sürmek istemediklerini belirten Blumer, sözlerini ise şöyle sonlandırdı:

”Bir sonraki ürün çıkana kadar rahatlıkla sessiz kalabilirdim. Ancak tabii ki bunu yapmak doğru olmaz. Topluluk ile sürekli olarak iletişimde kalmak gerekiyor ve biz de bunu yapıyoruz. Para her zaman her sorunu çözmez ve biz de bunun bilincinde olarak hareket ediyoruz. Uzun vadede başarılı olacağımıza yönelik inancım tam.”

EOS Adeta Uçuyor: Block One CEO’su Telegram’dan Bir Mesaj Yayınladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Adeta Uçuyor: Block One CEO’su Telegram’dan Bir Mesaj Yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paralar Faiz Kazandıracak CME’den kritik hamle: Bitcoin (BTC) opsiyonları geliyor! Paranın kontrolü için savaş açtılar! G7 raporu: Bitcoin başarısız oldu Bitcoin Fiyat Analizi: Bitcoin’i 10.000 Dolara Ulaştıracak Boğa Yolculuğu Devam Ediyor! Justin Sun’dan harika haber! Tron gönderim ücretlerini sıfırlıyor Son Gelişmeler: Bitcoin Düştü, Ethereum ve Ripple Zarar Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır