Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En İhtişamlı Anlaşma Haberi Qtum’dan Geldi; Qtum – Amazon Ortaklık Duyurusu

Ana Sayfa » GÜNCEL » En İhtişamlı Anlaşma Haberi Qtum’dan Geldi; Qtum – Amazon Ortaklık Duyurusu
En İhtişamlı Anlaşma Haberi Qtum’dan Geldi; Qtum – Amazon Ortaklık Duyurusu

© Reuters.  © Reuters.

Qtum – Amazon (NASDAQ:AMZN) ortaklık duyurusu Qtum’a ne katar? Amazon’un Çin’deki bulut hesaplama bölümü, Qtum ile ortak çalışıyor. Qtum, Bitcoin ve Ethereum platformlarının en iyi taraflarını iş dünyası dostu bir blok zincire entegre etmek için tasarlanan bir blok zinciri projesi olarak biliniyor.

Qtum – Amazon Ortaklık DuyurusuOrtaklık, blok zincir projesiyle çalışan Amazon Web Services (AWS) olarak görülüyor. İşletmeler ve geliştiriciler için blok zincir hizmet çözümü olarak geliştirilen proje Coinmarketcap‘te 27. sırada yer alıyor.

CoinDesk, ortaklığın, AWS kullanıcılarına, Amazon’un Elastik Hesaplama Bulutunda temel olarak sanal bir makine oluşturan Amazon Makine Görüntüsünü (AMI) kullanarak hızlı, verimli ve düşük maliyetli akıllı sözleşmeler geliştirmelerine ve oluşturmalarına olanak vereceğini açıkladı.

AWS China’dan Simon Wang,

“Qtum artık bir AWS teknoloji ortağı ve ortak ağ üyelerinden biri.”

diyerek CoinDesk’i doğruladı.

Mart 2017’de piyasaya sürülen Qtum ve geçen Ocak ayında önemli yatırımcılar Anthony Di Iorio, BitFund kurucusu Xiaolai Li, OKCoin CEO’su Star Xu ve Fenbushi ortağı Bo Shen’den 1 milyon dolar topladı. Roger Ver’in bile söylediği gibi

QTum kesinlikle herkesin göz önünde bulundurması gereken projelerden biri.”

İki şirket arasındaki ilişki, Qtum’un geliştirme platformunun Amazon Web Hizmetlerinde kullanıma sunulduğu geçen Temmuz ayında başladı.

Qtum kurucu ortağı Patrick Dai şöyle konuştu:

“Qtum, internetteki en merkezi olmayan varlıklardan biri ve AWS, dünyanın en büyük bulut sağlayıcılarından biridir. Kullanıcılar ve işletmeler için mükemmel bir birleşim. Qtum’un akıllı sözleşme ve Dapp teknolojisini tartışılır şekilde en çok talep gören pazar yani işletmeler için hazırlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Qtum’un baş enformasyon sorumlusu Mike Palencia, Coindesk’e, her iki şirketin müşterileri tarafından en çok talep gören kullanım durumları hakkında geri bildirimleri almak için birlikte çalışacaklarını ve çok fazla yazılım geliştirme kaynağına sahip olmayan müşterilere rehberlik sağlayacaklarını söyledi.

Amazon Web Hizmetlerinin blok zincir şirketleri ile ortaklık arayışına gitmesi, büyük gelişmelerin olacağına dair bir işaret olarak görülüyor.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En İhtişamlı Anlaşma Haberi Qtum’dan Geldi; Qtum – Amazon Ortaklık Duyurusu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere Prensesi: Blockchain İnsan Ticaretiyle Mücadelede Kullanılabilir Bitcoin, Kriptoparalar İkinci Günde de Elden Çıkarılmaya Devam Ediyor Altcoinler Neden İlgi Görmüyor? – Altcoin Fiyatlarını Yükseltecek Hamle Nedir? Coinbase kripto-kripto işlemlerini başlattı Forbes Blockchain 50: Blockchain’in Milyar Dolarlık Bebekleri Paribu’nun Beklenen Mobil Uygulaması iOS ve Android için Kullanıma Sunuldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır