Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En Hızlı Coin Hangisi – Binance Hız Testi Cevap Veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » En Hızlı Coin Hangisi – Binance Hız Testi Cevap Veriyor
En Hızlı Coin Hangisi – Binance Hız Testi Cevap Veriyor

© Reuters.  © Reuters.

En hızlı coin hangisi? Bunu elbette para transfer işlem hızı manasında soruyoruz. Yapılan bir araştırma Binance deposit işlemleri için coinlerin hızlarını tek tek sıraladı. İşte sonuçlar:

En Hızlı Coin HangisiGeçtiğimiz yılın FOMO etkili Bitcoin koşusu sırasında yatırımcılar sıklıkla coin transfer işlemlerinde hangisinin daha hızl tepki verdiğini tartışırlardı. Günlük işlem hacimleri artmaya başladıkça insanlar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ağlarının rakiplerine göre ağır kaldığını fark ettiler.

Ardından yatırıcılar Litecoin’in (LTC) hızını keşfettiler. LTC borsalar arası varlık aktarımında en hızlı coin olmakla ün saldı. Litecoin fiyatının bu yıl başlarında 372 dolara kadar tırmanmış olmasının sebebini kısmen de olsa buna bağlayabiliriz.

Havale İşlemlerinde XRP DönemiZaman geçtikçe yatırımcılar Ripple’ı (XRP) keşfettiler. XRP borsalar arasında daha hızlı şekilde transfer edilebiliyordu. Hatta XRP topluluğuna ait bir grup XRP’nin Binance’ta baz parite olması gerektiğine dair kampanya bile başlatmışlardı.

Nano Oyuna Dahil OluyorBitcoinkit.com’un son araştırmasına göre Binance deposit işlemlerinde en hızlı coin Nano olarak ölçülmüş durumda. Bu konuda iddialı olan XRP listenin 5.sırasında yeralırken ikincilik koltuğunda Stellar’ı (XLM) görüyoruz. Ripple’ın beşinci sırada yer alması sizi yanıltmasın, Nano ile arasında sadece 7 saniye fark var. İşlemi 1 dakika içerisinde tamamlayan coin adedi ise 7. Maalesef Bitcoin ve Ethereum bu yedi kişilik listeye adını yazdırabilmiş değil.

Nano’nun Başarısı Binance ile Aynı Ağı Kullanmalarından Olabilir Mi?NANO’nun nasıl bu kadar hızlı işlem yapabildiği araştırıldığında Binance’in NANO ağının bir temsilcisi olduğu sonucuna ulaştık. Bu sayede Nano 5 saniyenin altında Binance deposit işlemini tamamlayabiliyor.

NANO yazıılım geliştiricilerinden biri durumu şu şekilde açıklıyor:

“Temsilciler, ağda fork yapılması durumunda oy kullanan hesaplardır. İyi bir temsilci, yüksek çalışma süresine sahip bir düğümdür (bu nedenle sıkça oy verebilir). Ve diğer kullanıcıların atayabileceği hesaplar içeren yerel olarak depolanmış bir cüzdandır. Temsilcilerin sayısını ve çeşitliliğini en üst düzeye çıkarmak, ağ esnekliğini artıracaktır.”

Binance Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Koinmedya AirDrop kampanyamıza katılmak için aşağıdaki tweeti RT etmeniz ve bizi takip etmeniz yeterli.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En Hızlı Coin Hangisi – Binance Hız Testi Cevap Veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 6000 dolara mı yoksa 4000 dolara mı gidiyor? Bitcoin’de 2014’ten beri görülmeyen olay: Yeni blok tam iki saat gecikti Charles Hoskinson: Ethereum’un Başarısı Benim İçin Sürpriz Oldu Citigroup ve Nasdaq’ın Yatırım Yaptığı Blockchain Firması, 20 Milyon Dolar Fon Topladı! XRP Dalgaboyu Kripto Geçişi Nasıl Satın Alabilirim? Kripto Para Piyasa Değeri Önümüzdeki Aylarda %40 Oranında Artabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır