Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait?

Ana Sayfa » GÜNCEL » En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait?
En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait?Kripto para piyasalarının en dominant stabil kripto parası Tether hakkındaki haberler bitmek bilmiyor. Son olarak, basında yer alan bilgilere Tether Treasury’nin USDT cüzdanının, toplam USDT arzının %30’una tek başına sahip olduğu ifade edildi. Aynı zamanda 500 milyon adet USDT’nin yakılmasının ardından Binance ve Huobi’ye ait cüzdanlarda yer alan Tether miktarlarında da ciddi bir düşüş yaşandı.

7 Ekim tarihi itibariyle en fazla USDT’ye sahip 5. cüzdan olan Tether Treasury, o dönem toplamda 186 milyon dolarlık USDT tutuyordu. Bugüne gelindiğinde ise, şu anda en fazla USDT’ye sahip cüzdan olan Tether Treasury’nin bakiyesinin 916,7 milyon dolar olduğu ifade ediliyor.

Binance’e ait cüzdanlarda yaşanan yüzde 26’lık düşüşün ardından Binance cüzdanı ise şu anda ikinci sıraya düştü. Binance’e ait Tether cüzdanında 593,6 milyon adet USDT bulunuyor.

Aynı zamanda Binance ile birlikte en fazla USDT’ye sahip cüzdanlar arasında gösterilen Huobi’de ise pek de fazla olmayan bir düşüş yaşanıyor. Huobi’deki USDT miktarı fazla değişkenlik göstermezken, son düşüşler ile birlikte artık Huobi’nin cüzdanı 3. sıraya kadar gelmiş durumda.

Son dönemde sayıları giderek artan ve bir araştırmaya göre 45 adet olan stabil kripto paraların, özellikle son olayların ardından Tether dominasyonunu sarsmaya başladığı aşikar. Son dönemde 500 milyon USDT yakan Tether’in, daha sonraki dönemde ne yapacağı ya da sürecin nasıl işleyeceği ise merak konusu. Şu anda USDT 0,98 dolardan işlem görüyor.

En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bobby Lee: ‘Para Özgürlüğünün Olmadığı Yerde Sahte Özgürlük Vardır’ Rusya: Bitcoin ve Kriptolar Yakın Zamanda Para Statüsüne Kavuşamayacak Ripple (XRP) Ordusu Gerçek mi? Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur Bitcoin’deki sert düşüş için şimdi de ‘büyük balina’ şüphesi Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü…

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır