Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı

Ana Sayfa » GÜNCEL » En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı
En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı

© Reuters.  En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı© Reuters. En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı

Çin kripto para borsası Huobi, 28 Haziran Londra ofisinin kapılarını açtı ve bu yılın üçüncü çeyreğinde başlayacak olan OTC alım satım testleri tamamlandı.

Beş milyondan fazla küresel bir kullanıcı tabanına sahip olduğunu iddia eden Huobi, paylaştığı bir basın açıklamasında, Avrupa’ya genişlemenin bir öncelik olduğu ve Londra’nın seçilmesinin yeni operasyonlarına dayanan bir seçim olduğu tekrar belirtti.

“Birleşik Krallık, küresel bir finans merkezi, aktif bir blockchain topluluğu ve hızlı gelişen pazar ile bölgedeki en büyük kripto para birimi ticaret merkezi olarak üstünlüğü nedeniyle Avrupa’nın ilk ofisi seçildi. Huobi’nin İngiltere’deki büyümesi, yüksek kaliteli finans, teknoloji yetenek havuzları ve kripto-para birimi düzenleme ortamı tarafından desteklenecek.”

Bu hamle, borsa sektöründeki diğer büyük oyuncuların da benzer kararlar almasına öncü oldu. Bunlardan en önemlisi, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, nisan ayında Malta’ya taşındı.

Aynı zamanda Huobi, Londra’daki turistik yerlerini belirledi ve “Avrupa’nın ağ geçidi” olarak diğerlerinin üzerindeki konumu ayrıcalıklı hale getirdi.

Huobi Group başkan yardımcısı Peng Hu;

“Malta değil, İsviçre değil. Kesinlikle Londra, daha doğrusu İngiltere, ”

Huobi, Avrupa pazarında OTC ticareti sunmayı planlıyor. Londra’daki yeni varlığı, “Avrupa finansal pazarlarına daha iyi erişim sağlamak ve İngiltere merkezli blok zinciri ve kripto varlık girişimlerinin Huobi Labs ve Huobi Ekosistem Fonu’ndan yararlanmasını sağlayacak” dedi.

Operasyona öncülük eden isimler, Avrupalı ​​Değişim Direktörü olarak Lester Li ve Huobi UK’de Genel Danışman ve Baş Uyum Görevlisi Josh Goodbody olacak.

Basın saatiyle Huobi, Coinmarketcap‘a göre günlük ticaret hacminde yaklaşık 500 milyon $ değeriyle dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası.

En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En Büyük Üçüncü Kripto Para Borsası Huobi Londra Ofisini Açtı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Londra’da Açılan Bu Barın Müşterileri Bitcoin ile Ödeme Yapabilecekler Son 5 yılda kripto sektöründeki ilk 10 kripto para çok değişti! İşte liste: Ünlü analist: ”Bitcoin ayısı öldü! BTC 100 bin dolara ulaşacak.” Ethereum 2% artışla 311,71 seviyesinin üzerine çıktı Bir Bitcoin Yardım Projesi Venezuela Vatandaşlarına 1 Milyon Dolar Toplamayı Hedefliyor! Ünlü şirketten inanılmaz Bitcoin ve altcoin tahmini: 100 bin dolar geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır