Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Elon Musk’ın Eski SpaceX Mühendisi, Kendi Kripto Para Borsasını Genişletiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Elon Musk’ın Eski SpaceX Mühendisi, Kendi Kripto Para Borsasını Genişletiyor!
Elon Musk’ın Eski SpaceX Mühendisi, Kendi Kripto Para Borsasını Genişletiyor!



17 Eylül tarihinde Leaprate‘in yayınladığı habere göre, Elon Musk‘ın dünyaca ünlü firması SpaceX, blockchain ve kripto para sektörüne yetenekli bir beyin kaptırdı.

Daha önce SpaceX bünyesinde otomasyon ve itici güç alanlarında çalışmış olan Joshua Greenwald, firmadan ayrıldıktan beri gözünü kurumsal ölçekte kripto para trading sektörüne çevirmiş durumda.  Zaten belirli bir süredir kurumsal yatırımcılar için hizmet veren Greenwald, artık genel tüketici piyasasına da hitap etmek istiyor.

Leaprate kaynağında yayınlanan haberde, Greenwald’ın şu ifadelerine yer verildi:

”Bizim ilk önceliğimiz kripto para birimleri ve her bir yatırımcının daha önce sadece kurumsal yatırımcılar tarafından yapılabilen akıllı emir iletme gibi ayrıcalıklı araçlardan istifade edebilmesini sağlamak olacaktır.”

LXDX isimli kripto para borsası, Ağustos ayında yaptığı fonlama sonucu aralarında Dymon Asia Venture Capital Fonunun da olduğu çeşitli yatırımcılardan ciddi yatırımlar elde etmişti. LXDX daha sonra dünyanın piyasa ve ticari hacmine göre bir numaralı kripto para borsası Binance ve diğer lider kripto para borsalarının izinden gitmeyi tercih etti ve geçen hafta doğrulanan bir habere göre Malta‘ya taşındı. Malta sahip olduğu kripto para ve blockchain dostu politikaları ve yasaları ile, adaya sığmayacak derecede kripto para ve blockchain startup firması çekmeye başladı.

Greenwald Ağustos ayında yaptığı fonlama etkinliği sonrası yaptığı açıklamada şunları ifade etmişti:

”Kripto para birimleri tamamiyle yepyeni bir varlık sınıfı.”

Elon Musk’ın Eski SpaceX Mühendisi, Kendi Kripto Para Borsasını Genişletiyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Elon Musk’ın Eski SpaceX Mühendisi, Kendi Kripto Para Borsasını Genişletiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini Anlattı İki usta analistin güncel Bitcoin tahminleri Kadınların Bitcoin Sektöründeki Etkisi Artıyor Ekim Ayında Bitcoin ve Altcoinler Ne Olacak? Genç Bitcoin Milyonerinden Uzun Vadede Bitcoin için Kötümser Tahmin Tam şimdi Bitcoin almak için 3 sebep

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır