Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Electroneumu (ETN) Takibe Al… Neden mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Electroneumu (ETN) Takibe Al… Neden mi?
Electroneumu (ETN) Takibe Al… Neden mi?

© Reuters.  © Reuters.

Electroneumu (ETN) takibe alın demek için kaleme alınan bir makale. Bu hafta Elcetroneum için çok iyi gitti denemez. Ancak bunda piyasanın baskısının etkili olduğunu söyleyebiliriz. İşlem hacmi neredeyse kurudu. ETN fiyatı 0.02 Doları gördükten sonra işler değişebilir ki bu da zaman meselesi.

Neden Electroneumu (ETN) Takibe Al Dedim?

Altcoinler piyasası hafta sonu kısmen kan kaybetti. Elecetroneum’un (ETN) fiyatu 0.002 bandında gezdiği sürece çok önemli bir sorun yok. Yani şimdilik endişelenecek bir şey yok. Ancak bundan sonraki aşamada ise ETN yatırımcılarının yüksek bir beklentiye sahip olduğu söylenebilir. ETN şu anda 0.01973 Dolardan işlem görüyor. Günlük market hacmi ise 600 bin dolar civarında ve bu biraz endişe verici br durum. Market hacmine göre 47. sırada yer alıyor.

Electroneumu (ETN) takibe alın demek için bir çok geçerli sebep var. Sosyal medyada ETN CEO’su Richard Ells ile yapılan yeni röportajda yeni gelişmeler toplulukla paylaşılıyor. ETN yatırımcı topluluğu düzenli olarak bu paylaşımlarla sıcak tutuluyor. Bu paylaşımlar ETN’nin hedefine ulaşmasında maliyetsiz bir yol olarak sürekli kullanılıyor.

Güncel kalmanız için Videoyu silerle paylaşıyorum.

ETN analizleride 0.02 fiyat bandının korunacağına işaret ediyor. Bunu yaklaşmakta olan KYC uygulamasıda destekleyecek tabi. KYC güncellemesi ETN yatırımcılarını oldukça heyecanlandırmışa benziyor. Yatırımcı topluluğu KYC güncellemesinin ETN fiyatlarını yukarı taşıyacağından emin görünüyor. Bu süreç ETN satın alma ve diğer borsalarda listelenme ve ticaret yapma elini güçlendirecek. Ancak geliştirmeler sadece KYC değil, sürekli yeni geliştirmeler yapmanın peşindeler.

ETN şu anda 0.02 Dolardan aşağı saldı ancak endişelenecek bir durum yok. Yatırımcılar ETN fiyatının bir kaç gün içinde tekrar yukarıya döneceği konusunda hem fikirlerler. Bu nedenle ETN fiyatlarını takip etmenizde fayda var.

Şu anda ETN üzerinde bir miktar aşağı yönlü baskıya rağmen, henüz tam olarak endişelenecek bir şey yok. Biraz huzursuzluk yaratıyor, ama Electroneum fiyatının insanların beklediğinden çok daha erken bir şekilde geri döneceği çok gerçek bir şans var. Önümüzdeki birkaç gün boyunca göz kulak olmak için çok ilginç bir pazar.

ETN’yi 4 nedenden dolayı sıkı takip etmelisiniz.*Electroneum (ETN) Hedef Pazarı; ETN 2.2 milyar insanın kullandığı akıllı telefon pazarına hedeflendi.

*Electroneum’a (ETN) Erişim Kolaylığı; ETN uygulamasını indirerek rahatlıkla tokenlere ulaşabilirsiniz

*Anında Ödemeler İçin Electroneum (ETN) Patenti; Bu patent sadece ETN tokenleri için geliştirilmedi. Diğer kripto paraların anında transferine imkan eriyor.

*Electroneum (ETN) KYC Uyumludur; Kripto paraların meşruiyeti için çok önemli bir adım olarak tanımlanabilir.

Daha detaylı bilgiler için Videoyu izleyiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Electroneumu (ETN) Takibe Al… Neden mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

S-400 Açıklamaları Sonrası Bitcoin/TL’nin Yükselişi Hız Kazandı! Piyasalara 7 milyar dolar taze kan girişi! Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyor Güney Amerika’nın En Büyük Yatırım Bankası, Kripto Para Çıkarıyor ABD Savunma Departmanı Tesisi, Kripto Para Madencilik Tesisine Dönüştürülecek! Araştırma: Tether Hacminin Yüzde 60’ını Çin Piyasası Oluşturuyor! Bitcoin, 8.000 Dolar Seviyesi Altına Geri Çekiliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır