Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

1Broker Paraları İade Edeceği Tarihi Açıkladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » 1Broker Paraları İade Edeceği Tarihi Açıkladı!
1Broker Paraları İade Edeceği Tarihi Açıkladı!Marshall Adaları tabanlı bir platform olmasına rağmen geçtiğimiz günlerde FBI ve SEC tarafından sitesine el konulan 1Broker, kullanıcı sayısı açısından başı Türklerin çektiği bir borsa. FBI tarafından yapılan açıklamada platformun menkul kıymet yasalarını ihlali dolayısıyla incelemeye alındığı vurgulanmıştı. 1Broker’ın kullanıcıları en fazla çeken yönü kaldıraçlı işlemleri olsa da, görünüşe göre böyle bir olaydan da kullanıcıları mağdur etmeden çıkmak için çaba sarf eden 1Broker, kayıp yerine yeni kullanıcılar ile yoluna devam bile edebilir.

İlk olarak 3 Ekim tarihinde sitenin salt okunur bir versiyonunun yayınlandığını ve kullanıcıların oradan bakiyelerini takip edebileceklerini belirten broker, 4 Ekim 23:00 sularında attığı bir tweet ile önümüzdeki haftanın başından itibaren (8 Ekim), iadelerin yapılmaya başlanacağını müjdeledi. Söz konusu haber kesinlikle bir çok kullanıcı için endişeleri giderici özelliğe sahip.

1Broker daha önce attığı bir tweet içerisinde şu an SEC/CFTC davası için ABD’li avukatları ile iletişime geçtiklerini de belirtmişlerdi. Görünüşe göre 1Broker yaşanan kötü olaya rağmen kullanıcılarının mağduriyetini gidermek için gerçek anlamda bir çalışma sarf ediyor.

1Broker Paraları İade Edeceği Tarihi Açıkladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

1Broker Paraları İade Edeceği Tarihi Açıkladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Nihayet Yönünü Buldu. BTC 6.128 Doları Gördü. Binance CFO’su: Platforma Yeni Stabil Koinler Ekleyebiliriz Araştırma:  Son 30 Günde ICO Cüzdanında 400.000 ETH’lik İşlem Yapıldı Tron Büyümeye Devam Ediyor: Geliştirici Ekibi 2 Kişiden 40 Kişiye Çıktı! Cardano 0,74% düşüşle 0,049965 seviyesinin altına geriledi Bitcoin fiyatı için 5000 Dolar altı şimdiden kabul görmeye başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır