Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız? Bu 4 Gerekçeyi Okumalısınız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız? Bu 4 Gerekçeyi Okumalısınız
Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız? Bu 4 Gerekçeyi Okumalısınız

© Reuters.  © Reuters.

Piyasadaki birkaç para dışında, gelecek vaat eden yatırımlık kriptolardan birisi de Electroneum (ETN)’dir. Electroneum (ETN)’ye neden mi yatırım yapmalısınız? Sebeplerini okuyacağınız yazımda bulacaksınız.

Electroneum (ETN) Müşterisine Ne SunuyorElectroneum, dijital paranın avantajlarından faydalanmak için geliştirilmiş kriptografik bir projedir. Arkasında blockchain teknolojisi uzmanı kendisini kanıtlamış bir ekiple çalışan Electroneum, mobil uygulaması ile 2.2 milyardan fazla kullanıcıya erişmiş durumda. Kullanması son derece kolay olan uygulamada sunulan hizmetler arasında her türlü para transferi, mobil oyunlar, canlı spor bahisleri var.

Diğer kripto paraların sistemlerinde bulunan özelliklerin hemen hemen hepsine sahip olan Electroneum, gizlilik garantisi veren merkezsiz bir blockchain sistemine sahip. Electroneum(ETN)’a neden mi yatırım yapmalısınız sorusunun cevabı yazımın bundan sonraki bölümünde.

Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız?Elektroneum’un Pazar GenişliğiÜst tarafta da belirttiğim gibi Electroneum Mobil’in şimdilik 2.2 milyardan fazla kullanıcısı var. Electroneum’u çekici bir yatırım seçeneği haline getiren sebeplerden birisi bu. Google (NASDAQ:GOOGL) playstore’da da mevcut olan mobil uygulama ile Electroneum (ETN) tokenleri kolaylıkla satın alınıp satılacak devasa bir pazara sahip.

Electroneum (ETN)’nin Kolay Erişilebilirlik Sağlaması

Kripto dünyasına yeni adım atmış ve borsaların karmaşık sistemlerine girmekte sorun yaşayanlar için Electroneum uygulaması muhteşem bir kolaylık sağlıyor. Hatta uygulamayı indirip kullandıkça bedava token kazanmak gibi bir fırsatınız da olacak.

Anlık İşlem Emri Verme ve Çoklu Ödeme Yapma Olanağı

Electoneum (ETN) anında ödeme sağlam teknolojisi konusunda bir patente sahip tek kripto paradır. Bu, sadece kendi tokeni için değil diğer tokenleri de kapsayan devrim niteliğinde bir buluştur. Bu şekilde hem paranızın değerini kaybetmesini engellemiş oluyor hem de zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz

Electronum’un hem merkezi olmayan bir blockchain hem de merkezi bir uygulama olan Hybrid modeline bağlı olduğu için geleneksel banka işlemlerinizi de kolaylıkla ve ivedi şekilde halletmenize imkan tanıyor.

Electroneum (ETN) KYC Uyumludur

Son zamanlarda hükümetlerin çoğu kara para aklama, terörizm ve diğer mali suçlarla mücadele adına ödeme şekli olarak kripto paraları kabul etmeye can atıyorlar. Güvenlik konusu, kripto ve KYC teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biriydi. Electroneum, KYC’ye sahip olmak suretiyle bu boşlukları kapattı.

Elecktronemu’un KYC özelliği dünya çapındaki telekom şirketleri ile çalışma fırsatı da sağlıyor. Telekom şirketleri, Electroneum’u kendi sistemlerine dahil ederek kullanıcıların akıllı telefonlarından anında ödeme yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Sonuç Olarak…Electroneum’un sahip olduğu özellikleri ve yukarıda saydığım nedenleri göz önüne aldığımızda kelepir fiyata bir kriptoya yatırım yapmak sizce de makul değil mi? Seçim Tabi ki sizin…

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız? Bu 4 Gerekçeyi Okumalısınız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatı, 2019’da yeni bir rekor seviyeye ulaştı Konsensus etkinliklerinin Bitcoin fiyatı üzerine etkileri Turcoindex’in 1 Bitcoin ödüllü Büyük Açılış Kampanyası başladı! Charlie Lee: Coinbase Protestosu Çok Etkili Olmayacak Yeni Google Reklamında Kripto Paralar ve Madencilik Yer Alıyor! Bitcoin 6000’i test etti ve en çok Ethereum kazandırdı.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır