Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olabilir mi?
Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olabilir mi?

© Reuters.  © Reuters.

Electroneum ETN geleceğin PayPalı olmak İstiyor. Toplamda, 150 milyon dolarlık 2.5 milyon Electroneum hesabı bulunan ETN ödeme ağını geliştirmek için mobil operatörler ile anlaşmalar imzalıyor. Yeni uygulamalar ve kampanyalar ile dünyanın bir numarası olmak istiyor. Elektroneum ETN geleceğin PayPalı olabilme potansiyeline sahip mi?

Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olma Potansiyeline Sahip mi?Hızlı mobil ödeme platformu Electroneum (ETN) iddialı: dünyanın bir numarası olmak istiyor. Ve dünyanın en büyük ödeme çözümlerinden biri haline gelerek Elektroneum ETN geleceğin PayPalı olmayı hedefliyor.

Electroneum, dün itibariyle yatırımcıları ekosisteme teşvik etmek için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Bir reklam kampanyası kullanan ETN çekirdek ekibi bu kampanyayla, daha fazla yatırımcıyı ikna edebileceklerini iddia ediyor.

Electroneum’un CEO‘su ve Kurucusu Richard Ells, en önemli kazançlardan birinin, milyon dolarlık bir değere sahip bir müşteri tabanına erişmek olacağının altını çizdi. Electroneum CEO’su ve Kurucusu Richard Ells:

“Toplamda ETN’in 150 milyon dolarlık 2.5 milyon Electroneum hesabı mevcut. Kim bundan faydalanmak istemez ki?” diye ekledi.

Elektroneum Nedir?Electroneum bir ödeme çözümüdür. Bitcoin (BTC) veya Litecoin (LTC) gibi benzer kripto para birimleri, cüzdan tabanlı bir altyapıyı kullanır. ETN bunlardan farklı olarak, cep telefonlarından erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar, Electroneum uygulaması aracılığıyla token alıp satabilir, ayrıca birbirleriyle işlem yapabilir. Bu, daha az teknoloji meraklıları için giriş engelini azaltır ve özellikle Afrika’nın bazı bölgelerinde telefonların bir ödeme aracı olarak kullanıldığı mevcut finansal altyapıyı tamamlar. İngiltere merkezli olmasına rağmen, Electroneum en çok gelişmekte olan ülkelerde kullanıcı tabanına sahiptir.

ETN’nin Kitlesel Olarak Benimsenmesi Mümkün mü?Proje, bir çok yeni KYC (Know Your Customer) gereksinimi getirdi. Bu yeni KYC uygulamaları ile kullanıcılar daha fazla kimlik kanıtı sağlamaya gerek duymadan, alkol gibi yaş sınırı olan ürünleri satın alabilmelerini sağlayacak.

Platform, (anında) hızlı ödemeler ödeme konusunda söz verdi. Ekip, yeni yatırımcının yanı sıra, Electroneum ağındaki tüketici sayısını artırmaya çalışıyor. Proje şu anda ödeme platformunu kendi ağlarına entegre etme konusunda yardım alabileceği mobil operatörler ile görüşüyor.

Ells, güçlü ortaklıkların Electroneum kullanıcıların sayısında önemli bir artış sağlayacağını umuyor:

“Bu mobil şirketlerle yaptığımız anlaşmalar sonucunda, uygulamamızı indiren ve ETN madenciliğine başlayan mobil kullanıcıların sayısı artacak.”

Ells:

“Bu gerçekleştiğinde ETN’yi düzenli olarak kullanan insanlar artacak ve ETN‘lerini harcamak için başka yerler aramaya başlayacaklar” diye ekledi. “İşte burada tekrar devreye gireceğiz. PayPal veya ApplePay gibi yerleşik bir dijital ödeme aracı olacağız. Sonra dünyanın tüm nimetleri ayaklarımızın altında olacak!”

ETN’in benimsenmesi, platformu muhteşem hayallerine kavuşturabilir. Electroneum ETN geleceğin PayPalı olabilme potansiyeline sahip olsa da ETN’ye rakip başka projeler de mevcut. Rakipler ödeme ağlarından biri olan Dash (DASH), gelişmekte olan dünyaya ve Güney Amerika’ya çoktan yerleşmeye başladı bile.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Geliştiricisi Peter Todd Cinsel İstismar İddialarıyla Karşı Karşıya Bitcoin Fiyatını Etkileyen Ağ Tıkanıklığı %95’e Dayandı! Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim Katıldı Bitcoin Binance hack haberi sonrası yeniden yükselişe geçti! FED Başkanından Libra Açıklamaları Kripto Paralarla 14 Milyon Dolar Çalan İsimler Gözaltına Alındılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır