Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Efsanevi Risk Sermayedarı: ”Nükleer Kripto Para Kışına Yakınız”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Efsanevi Risk Sermayedarı: ”Nükleer Kripto Para Kışına Yakınız”
Efsanevi Risk Sermayedarı: ”Nükleer Kripto Para Kışına Yakınız”Bitcoin ve kripto para piyasası, 2018 yılında gerçek anlamda zor bir dönem yaşadı ve hala yaşamaya devam ediyor. Tom Lee gibi isimler 2018 yılında Bitcoin’in değerinin 20.000 dolar, 15.000 dolar gibi fiyatlara çıkacağını tahmin etse de, BTC basın saatine göre hala 4.000 dolar altında yer almakta.

Kötü piyasa performansı daha önce Aralık ayında yaşanan patlamanın sönüşü olarak değerlendirilebilir ancak bu durum bir çok bireysel yatırımcının sektörden çekilmesin neden olurken, Bakkt ve Fidelity gibi dünya devlerinin tam tersi bir şekilde sektöre girmesine neden oldu. Özellikle Kasım ayı sonu ve Aralık ayı başı itibariyle bir çok isim piyasanın düzelmeye başladığını ifade etse de, efsanevi bir yatırımcı olan Jim Breyer, kripto para piyasasının ”nükleer kışa” girmekte olduğu uyarısında bulundu.

Milyarder yatırımcı Fortune tarafından yapılan 2018 Global Tech Forum etkinliğinde yaptığı açıklamalarda, çarpıcı ifadelere imza attı. Özellikle Blockchain teknolojisi konusunda yaptığı övgülerle de tanınan Breyer, kripto para birimi ve DLT (dağıtık defter teknolojileri) tabanlı şirketlere hala ilgi duyduğunu belirtti ancak ifadesinin devamında ”kripto para birimlerinde şu an nükleer kışa yakınız” cümlesi ile de yatırımcıları uyardı.

Sond önemde yaşanan kripto para fiyat düşüşünün eşi benzeri görülmemiş bir düşüş olduğunu belirten Breyer, bu tip periyodik eğilimlerin bir çok yeni gelişen teknoloji piyasasında görüldüğünü ve buna yapay zeka endüstrisi ile internetin de dahil olduğunu aktardı. Breyer 2005 yılında Facebook (NASDAQ:FB) henüz ilk aşamalarındayken şirkete inanılmaz yatırımlar yapması ile tanınan bir isim.

Efsanevi Risk Sermayedarı: ”Nükleer Kripto Para Kışına Yakınız” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Efsanevi Risk Sermayedarı: ”Nükleer Kripto Para Kışına Yakınız” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt ile Bitcoin Eski İhtişamına Dönecek mi? Bitcoin (BTC) arzı yeni koşullara göre 21 milyonu aşabilir Hubbard: Enerji Sektöründe Blockchain Devrimi Yaşanacak 10 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Merkez Bankalarının Dijital Paraları mı Kripto Paralar mı? Ethereum Classic Bitcoin’in IOT ve dApps Versiyonudur!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır