Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dünyanın En Büyük Borsalarından Binance Tekrar İstanbul’da!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın En Büyük Borsalarından Binance Tekrar İstanbul’da!
Dünyanın En Büyük Borsalarından Binance Tekrar İstanbul’da!Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance farklı farklı ülkelerde düzenlediği meetup’larına devam ediyor. Binance geçtiğimiz eylül ayında İstanbul’da düzenlediği meetup’ın ikincisini 13 Aralık 2018’de düzenleyecek.
Binance Angel’larının bulunacağı etkinlikte Binance, blockchain ve kripto para bilincini uyandırmanın yanında şirket olarak neler yaptıklarından da bahsedecek. Ayrıca etkinlikte kripto topluluğu ile fikir alışverişi yaparak keyifli vakit geçirirken öğreneceksiniz.

Etkinlik 13 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da başlayacak olup 22.30’a kadar sürecek. Yoğun program içerisinde Binance Angel’larının sunumlarından ziyade sürpriz ödüllerin dağıtılacağı kısımlar da bulunurken, networking için ayrılan zamanlar da aynı sektöre meraklı insanların birbirleri ile tanışması için fırsat yaratacak.

Ayrınca etkinlik Binance Angel’ı olmak isteyen kişiler için de önem teşkil ediyor. Binance bünyesine yeni angel’ların katılımı için etkinlikte başvuru kabul edecek.

Organizasyon hakkında ayrıntılı bilgiyi EventBrite üzerinden edinebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Borsalarından Binance Tekrar İstanbul’da! isimli makale Fatih TAŞDEMİR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünyanın En Büyük Borsalarından Binance Tekrar İstanbul’da! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Patlayıcı Bitcoin volatilitesi Bitcoin ETF onayı için şansını öldürdü Twitter CEO’su: Square ile Bitcoin Geniş Kitlelere Ulaşacak Hindistan’ın En Büyük E-ticaret Devi, Blockchain Tabanlı Lojistik Firması İle Ortaklık İmzaladı Arcane Research: Bitcoin-altın korelasyonu rekor seviyelerde Gelmiş Geçmiş En Büyük 10 Bitcoin Milyarderi ile Tanışın Hindistan’ın En Büyük Finansal Kurumları, Blockchain’i Araştırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır