Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin yükseliş trendi devam eder mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin yükseliş trendi devam eder mi?
Dogecoin yükseliş trendi devam eder mi?


Dogecoin yükseliş trendi kırmızıya boyanan piyasada kripto yatırımcılarının ilgisini Dogecoin’e yöneltti. Tüm piyasa bir kaç istisna hariç Bitcoin ve Kripto paraların kan kaybını izlerken o istisnalar içerisindeki Coinlerden Doge, hem USD hem de BTC değerinde artış kaydediyor. Dogecoin şu anda takip edilmesi gereken Coinler arasında olduğunu Kripto alemine bir kez daha ispatladı.

Dogecoin yükseliş trendiKripto para piyasaları son dönemde ağır kayıplar veriyor. Ama bu Altcoin’de durum farklı. Dogecoin yükseliş trendine şaşırmamalı neden? Çünkü bu eğilimle 2018’in çoğu döneminde karşılaştık. Bitcoin ve diğer Altcoinler ayı piyasası etkisiyle kan kaybederken Dogecoin hep kendi işine baktı ve bu fiyat kayıplarından çok az etkilendi.


Geçtiğimiz 24 saat içinde Dogecoin yükseliş USD değerinde % 5 oldu. Buna ek olarak altcoin, Bitcoin bazında % 12’nin üzerinde bir artış elde etti. Yazımızı hazırladığımız şu zamanlarda Dogecoin 60 satoshi değerininin üzerindeydi. Şuan için durum bu. Seviyenin değişip değişmeyeceğini ve fiyatın hangi yöne eğilim göstereceğini beraber takip edeceğiz.

Sosyal medyaya bakıldığında Dogecoin ekosisteminin hak ettiği oranda tanınmadığını söyleyebiliriz. Diğer altcoinlerden farklı olarak Dogecoin Multisig (çoklu imza) çözümleri çok fazla bilinmiyor. Dogecoin’in tanınması ile birlikte bu durum zamanla değişebilir. Bence incelemekte fayda var. Tabi her zaman kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

Dogecoin’in diğer kripto para birimlerine kıyasla çok daha istikrarlı bir para birimi olduğunu görüyoruz. O kadar ki neredeyse bir kısım Kripto yorumcuları Coin için stabilcoin benzetmesi yapıyor. Doge için bu bence yanlış bir söylem. Bu durum algının nereden geldiği ile alakalı. Diğer pazarlar parçalanmaya devam ederken Dogecoin istikrarlı ve sağlam duruşunu muhafaza ediyor. Bu dönemdeki duruşu Dogecoin’in sağlam bir platform olduğunu bize gösteriyor. Hatta neden Binance’ta listelenmediği tartışmaları da yapılıyor.

Burada asıl ve en önemli konu şu. Dogecoin yükseliş trendi devam edecek mi? Düşük işlem hacmi endişe verici gibi. Ancak Kripto para birimlerinin çoğunun haftaya düşük hacimle başladığını görüyoruz. Haftalardır süren ayı piyasasında, Dogecoin 60 Satoshi değerleri destek noktasında, Ayıların ve Boğaların DOGE savaşını seyretmek ilginç olacak.

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin yükseliş trendi devam eder mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Fiat-Kripto işlemlerini Başlatıyor – Lakin Dolarla Değil Almanya, Avrupa Blockchain Enstitüsünün kurulmasını istiyor BlockchainArmy, Blok Zinciri Teknolojisi İle Endüstrileri Değiştiriyor 4 Temmuz kripto para piyasaları özeti – BTC’de son durum Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu! Messari CEO’su: Sektörün Şu Anki Durumu 20 Bin Dolara Varan Rallinin Öncesini Anımsatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır