Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin ve Electroneum Yükseliyor, Ravencoin Dalışta

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin ve Electroneum Yükseliyor, Ravencoin Dalışta
Dogecoin ve Electroneum Yükseliyor, Ravencoin Dalışta


Dogecoin ve Electroneum yükseliyor , Ravencoin ise dalışta. Kripto para piyasalarında, fırtına önce sessizlik hakimken bazı altcoinler yüksek volatilite de dalgalanma hareketleri göstermeye devam ediyor. Bu yazımızda Dogecoin, Electroneum ve Ravencoin’e kısa bir göz atacağız.

Kripto Para Piyasalarına Kısa Bir Bakış

Esasen piyasalar hakkında söylenecek pek bir şey yok. Çünkü piyasalar geçen haftadan bugüne neredeyse hiç hareket etmedi. Bu da bizlerin yani piyasa yorumcularının işlerini epey zorlaştırıyor.

Bitcoin, 6.500 doların biraz altında kafasına göre takılmaya devam ediyor. Bitcoin , 15 Ekim de 6700 dolara çıkıp kriptoseverleri biraz heyecanlandırsa da, eski uyuşuk haline dönmesi uzun zaman almadı.

Ethereum da Bitcoin gibi sıkışık kaldı. Şu anda 205 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Top 20 deki diğer koinlerde de k birşeylerin değiştiğini söylemek, gerçekten zorlama bir hareket olur.


Dogecoin ve Electronem Yükseliyor, Ravencoin Dalışta

Top 20’nin hemen dışına baktığımızda Dogecoin % 12’lik bir artış gösterdiğini görüyoruz. Bu artışın nedenini tam olarak çözemedik. Çünkü ne doge’nin twitter adresinde ne de başka bir yerde Doge hakkında herhangi bir haber bulamadık.

Bugünkü en büyük yükselişlerden biri, bu sabah Asya seansı sırasında% 27 artış gösteren Electroneum’da oldu.

İvme grafiğinin eksi (-) kutbuna baktığımızda, son zamanlarda ani bir yükseliş trendine giren Ravencoin’in (RVN) bulunduğunu görüyoruz. RVN güne %14 lük bir değer kaybıyla başladı. Bu da Ravencoin’in son günlerdeki yükseliş cazibesine kapılıp RVN’ye fon harcayan traderların ve yatırımcıların canını sıkacak bir gelişme.

Kripto para piyasalarının değeri hala 209 milyar dolar seviyesindedir. Ve bu seviye değişmeden oluşabilecek yükselişler ve trendler, aldatıcı olacaktır. Aynı Ravencoin (RVN) de olduğu gibi. Kriptoseverlere tavsiyemiz şudur; bir koine yatırım yapmadan önce piyasayı iyice araştırın, yükselen bir trende binmek aynı hızlanan bir trene binmeye benzer. Trenin altında kalabilirsiniz. Bu yüzden özellikle yükselen trendlere yaklaşırken çok dikkatli olun. Yükselen bir trende girdiniz diyelim, hiçbir zaman fazlada gözünüz olmasın. Atıyorum %5 karınızı alıp hemen çıkın. Yoksa aç gözlülüğünüzün kurbanı olabilirsiniz…

Dipnot: Dogecoin, Electroneum ve Ravencoin hakkında yazdığımız makalemiz hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin ve Electroneum Yükseliyor, Ravencoin Dalışta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Bitcoin fiyatı hash hızını takip etmiyor. Ama bu ‘ölüm sarmalına’ neden olmayacak.” 2018’in son endeksi yayınlandı: Endekse göre en iyi kripto paralar Bitcoin kaldıraçlı işlem borsası BitMEX güvenlik tedbirlerini arttırıyor Araştırma: Bitcoin 2022’de 60 Bin Dolar Ünlü İsimden Bitcoin Yatırımcılarını Kızdıracak İddia: XRP, Bitcoin’den Daha Hızlıdır! Abu Dabi’deki Düzenleyiciden Çağrı: Kripto Paralara Uluslararası Düzenleme Gerekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır