Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükselişte…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükselişte…
Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükselişte…

© Reuters.  © Reuters.

Kriptopara piyasası büyük sorunlarla cebelleşirken, Dogecoin (DOGE) fiyatı yükselişte. Diğer yandan bütün kriptoparaların istikrarını etkileyen enteresan ve nev-i şahsına münhasır gelişmelerin etkisi hala devam ediyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükselişte Olmaya Devam Edecek Mi…?Geçen hafta pek çok ticari hareketlik yaşanmasına rağmen hala bir durgunluk havası hakim. Dogecoin, göreceli stabil seviyesi olan 0,005 dolar seviyelerindeyken yaşadığı kayıplarından sonra küçük bir toparlanma emaresi gösterdi.

Fiyat yükselişi bütün insanların Dogecoin’i istikrarlı bir kriptopara birimi olduğunu düşünmesiyle olacağına inanmak budalalık olur. Dogecoin değeri 0,005 $ seviyelerinde bir süre için stabil kalacak gibi gözüküyor olsa da bu hafta başlarında Dogecoin üstündeki ölü toprağı attı ve kayıplarını toparlayacağa benziyor.

Şu ana kadar ki zaman dilimi içerisinde, Dogecoin fiyatını 0,005 dolara çıkaran ufak bir kıpırdanma yaşadı. Bilindiği gibi Dogecoin daha önce büyük fiyat artışları yaşamıştı. Hem dolar hem de BTC değerindeki artışa rağmen Dogecoin tekrar büyük bir fiyat artışı yaşayacağı konusunda hala büyük soru işaretleri mevcut. Ancak her şeye rağmen Dogecoin kriptopara piyasasının en cazip kriptolarından biri olmaya devam edecektir.

Kriptopara topluluk üyeleri de bu son gelişmelerle oldukça umutlu. Cooz Komei Tokita, her defasında Dogecoin’in muhteşem bir geri dönüş yapacağından oldukça emin. Bugüne kadar kriptopara dünyasında tam olarak yaşanan her şey bize hem iyi bir ders verdi hem de gelecekle ilgili güzel ipuçları verdi. Tarihin ne kadar sıklıkla tekerrür edeceği konusu ise daha farklı bir mevzu.

Tüccarlar ve spekülatörler kâr elde edebilmek için her zamanki gibi farklı borsalar arasındaki fiyat farkını kaldırabilirler. Şu anda Dogecoin için pek çok arbitraj fırsatı söz konusu. Bu da arbitrajlı tüccarlar için% 2 ile % 4 arasında bir fiyat artışına neden olmaktadır. Bu mevcut borsalarda düşük DOGE işlem hacmi oluşturmuş gibi gözükse de, esasında yatırımcı için çok kazançlı ve ilginç bir fırsat.

Son olarak, Dogecoin Memes olmadan bu kadar popüler bir topluluk olamazdı. Bu konuda Dogecoin Memes Twitter hesabını takip etmek çok önemli. Bu çok özel bir chaingang’dır ve küresel olarak kriptopara meraklılarına çok fazla yararlılıklar sağlayacağına benziyor.

“https://twitter.com/DogecoinMemes/status/1053805942826024960”

Piyasadaki tüm veriler Dogecoin’in değeri biraz daha yükselmeye devam edebileceğini gösteriyor. Diğer yandan, tüm piyasalar şimdilik düşük seviyelerde kalmaya devam ettiğinden, olağanüstü değişiklikler beklememekte fayda var. Kriptopara dünyasında küçük kazançlar kazanma fırsatı tüm kriptolar için aynı. Dogecoin tutkunları, her zaman olduğu gibi şuan da işlerin gidişatından muhakkak memnun kalmaya devam edeceklerdir.

Dogecoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükselişte… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

856.000 BTC’yi taşıyan büyük Bitcoin balinası ortaya çıktı Şili Mahkemesi, Banka Hesapları Kapatılan Kripto Para Borsası Aleyhine Karar Verdi YouTube’un Bitcoin yasağına Kim Dotcom yorumu: Daha fazlasına hazır olun Bitcoin 4.000 Dolar Aşağısına Geriledi – Sebep Çin ve ABD’nin Yeni Gelişmesi Mi? Bitcoin’de geri sayım başladı: BTC, 18 gün sonra 20.000 dolar olabilir Vitalik Buterin İddialı: Ethereum’da 100.000 TPS’yi Hedefliyoruz!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır