Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanabilir, dönüş sinyali veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanabilir, dönüş sinyali veriyor
Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanabilir, dönüş sinyali veriyor

© Reuters.  © Reuters.

Piyasalar çöküntünün ardından toparlanmak için mücadele ederken, Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanmayı başarabilir mi?

Dogecoin Bitcoin’e karşı değerlenebilir mi?Oldukça can sıkıcı bir hafta sonu geçirdik ve birçok yatırımcı kripto piyasasının hızlı bir şekilde toparlanacağından ümitli. Şu anda piyasalarda pozitif bir momentum görülüyor ve piyasa yeşillenmeye başladı. İlk toparlanan kripto para Dogecoin olarak görülüyor. Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanmaya başladı ve umut verici görülüyor.

Dünkü kara pazardan sonra Bitcoin ve diğer önemli kripto paralar toparlanmaya başladı. Bitcoin’deki toparlanma diğer kripto paralara da yansıdı ve ilk 20 kripto paranın hepsi şu an dolar karşısında artış gösteriyor.

Kara Pazar: Kripto piyasalarında gündem raporu

Geçtiğimiz hafta boyunca Dogecoin en kararlı kripto paralardan biri oldu. Dolar karşısında son bir haftada %15.8 değer kaybetmesine rağmen, Dogecoin Bitcoin’e karşı %17 değer kazandı. Bu da dikkatleri Dogecoin üzerine çekiyor. Alt kripto paralar toparlanmaya başlamadan önce, BTC karşısındaki kayıplarını telafi etmek isteyeceklerdir. Dogecoin, bunu ilk yapan kripto paralardan biri oldu.

Sosyal medyada kripto paralar ile ilgili konuşma ve tartışmalar, azalmış durumda. Dogecoin hala dikkat çekmeyi başarıyor. Kripto para hakkında daha çok insanı heyecanlandırmak için Dogecoin, yılbaşı yarışması düzenliyor. Bunun gibi topluluk çabaları, Dogecoin’in diğer projelerin aksine neden ilgili bir kripto para olduğunu gösteriyor.

Twitter kullanıcısı guasnasimin’in açıkladığı gibi, kripto para, sihir, aldatma ve pompalama ile ilgili değildir. Yasalara uygun ve aktif olarak kullanılan projeler, sonunda başarıya ulaşacaktır. Ağı gerçek işlemler ile yoğun bir şekilde kullanıldığı için Dogecoin, şu ana kadar en başarılı kripto para projelerinden biri olmuştur.

Sonuncu ama en önemlisi, kripto para sektöründeki bu sıkıntılı zamanlarda umudu canlı tutmak kritiktir. Twitter kullanıcısı XVGHulk, her şey sonunda geriye döneceği için umutsuzluk için bir sebep olmadığını gösteriyor. Dogecoin’in tam olarak performansının nasıl olacağı zamanla görülecek. Fakat, Dogecoin’in mücadeleye devam etmesi ile ilgili kuşkuya düşmek için bir sebep yok.

Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı?

Kripto Para Haber ve Uyarılar: Yüksek Profilli Yatırımcıların Odağında Bulunan 6 Kripto Para, Bitcoin, Ripple….

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanabilir, dönüş sinyali veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini Destekleyecek ICO’lar 2019 Yılında Yavaş Bir Başlangıç Yaptı! Türkiye’nin En Büyük Bitcoin ve Blockchain Konferansından Notlar Bitcoin, Ripple ve Ethereum Uykuda: Bu Altcoinler İse Piyasaya Önderlik Ediyor Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini XRP Kullanımı Artmaya Devam Ediyor –  XRP’ye 5 Yeni İşlem Paritesi Daha Eklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır