Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin Ağustos ayından sonra elde ettiği tüm kazanımları kaybetti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin Ağustos ayından sonra elde ettiği tüm kazanımları kaybetti
Dogecoin Ağustos ayından sonra elde ettiği tüm kazanımları kaybetti


Dogecoin ağustos ayından sonra elde ettiği tüm kazanımları kaybetti. Top 10’daki kripto paralar, ayıların haşin saldırılarına bir nebze olsun karşı koyabilmiş olsalar da, ne yazık ki aynı şeyi Top 10 harici altcoinler için söyleyebilmemiz mümkün değil. Bunlardan birisi de Dogecoin. Peki bundan sona Doge’yi ne bekliyor?

Dogecoin Ağustos ayından sonra elde ettiği her şeyi kaybetti

Geçtiğimiz ağustos ayında Dogecoin (DOGE), düşük ücretli işlemlere ve ölçeklenebilir bir ağa sahip popüler bir teknoloji içeren “Dogethereum” demosu sayesinde devasa bir sıçrayış gerçekleştirmişti. Bu sıçrayış doge fiyatlarını %300 yükseltmişti.

Dogethereum, Dogecoin’i, Ethereum blockchain ağına entegre edebilmek için yapılmış deneysel bir projeydi. Amaç Dogecoin’i, Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanabilecek bir kapasiteye çıkartmaktı. Dogecoin topluluğu bunda başarılı da oldu. Ardından Doge, Dogethereum rüzgarıyla beraber yukarı yönlü bir harekete başladı. Bu rüzgar tüm ben dahil tüm Dogecoin yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Ancak Doge, son gelen ayı sezonu karşısında tabiri caizse yok oldu. Doge, sadece son bir haftada neredeyse değerinin %50’sini kaybetti. Ve hala da bu gerileme devam ediyor. Doge güne, %5.89 değer kaybıyla 0.002623 dolar seviyesinden merhaba dedi. Şuan itibariyle Dogecoin’in ağustos ayı kazanımlarından geriye sadece 0.0002 dolar kaldı ve bu da çok yakında gidecek gibi.


DOGE şu anda 306,9 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle Top 100 kripto arasından kendine 25. Sırada yer bulmuş durumda.

Doge’nin tekrardan eski günlere dönebilmesi bazı etkenlere bağlı. Bu etkenlerden en büyüğü ise Bitcoin (BTC) fiyatları. Çünkü Bitcoin bu ayı senaryosunda 2018’deki en düşük değeri olan 5250 dolar seviyelerine kadar geriledi. Doge ve diğer altcoinlerin yükselişe geçebilmesi için, Bitcoin’in bir an önce toparlanması gerekiyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin Ağustos ayından sonra elde ettiği tüm kazanımları kaybetti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockshow’a Konuşan Thomas Lee: Bitcoin Çıkışa Hazırlanıyor Binance Research, Bitcoin yatırım stratejileri üzerine bir rapor yayınladı Bitcoin 12 Bin 600 Dolara Çıktı! 13 Bin Doları Geçecek mi? Bitcoin 10.000 Dolar Olacak Mı? Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin Ünlü analistten Bitcoin’e yeni rota: Büyük artıştan önce daha fazla düşüş

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır