Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dikkat! YoBit Yüzde 1400 Artışla Sonuçlanan Pump Sonrası,Yeni Bir Pump Duyurusu Daha Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dikkat! YoBit Yüzde 1400 Artışla Sonuçlanan Pump Sonrası,Yeni Bir Pump Duyurusu Daha Yaptı
Dikkat! YoBit Yüzde 1400 Artışla Sonuçlanan Pump Sonrası,Yeni Bir Pump Duyurusu Daha YaptıKripto para borsası YoBit.net, yakın zamanda yeni bir pump daha yapacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta yaptığı tartışmalı pump olayından sonra, borsa oldukça sert eleştirilere maruz kalmıştı ancak görünüşe göre yapılan eleştiriler yeni bir pump yapılmasının önüne geçemiyor.

10 Ekim 2018 tarihinde, YoBit ilk pump duyurusunu yapmış ve her 10 dakikada bir rastgele bir alt koine 1 BTC’lik yatırım yapacaklarını duyurmuştu.

Platformun kendi sitesindeki geri sayım bittiğinde, Putincoin (PUTIN) isimli kripto para birimi ciddi bir artış yaşadı ve 24 saatlik sürede 130 BTC’lik trading hacmine ulaştı. Token 10 dakika gibi kısa bir sürede 8 kat artış gördükten sonra, FOMO’ya geçiş yaptı ve %1400 arttı! Tabii ki daha sonra bu yükselişin çoğu yeniden düşüşe geçti ancak borsa ciddi anlamda sözünü tutup rastgele bir koini pumpladı.

Yetkililer ve uzmanlar kripto para borsasının yaptığı şeyin yasal olmayabileceğini duyursa da, borsa hiç vakit kaybetmeden yeni pump duyurusunu yaptı.

Basın saatine göre sıradaki pump etkinliğine 43 saat 17 dakika kaldı. Coinigy isimli kripto para platformu ise 10 Ekim tarihinde yaptığı açıklamada, HitBTC (HITB) ve YoBit (YOBT) isimli kripto para birimlerinin artan şikayetler üzerine delist edilebileceğini aktarmıştı.

Dikkat! YoBit Yüzde 1400 Artışla Sonuçlanan Pump Sonrası,Yeni Bir Pump Duyurusu Daha Yaptı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dikkat! YoBit Yüzde 1400 Artışla Sonuçlanan Pump Sonrası,Yeni Bir Pump Duyurusu Daha Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Piyasalar fena düştü! İşte, Bitcoin alım emrini tekrar girmeden bilmeniz gerekenler! ABD’deki CFTC Yetkilisi: ‘Blockchain’in Pek Çok Farklı Kullanım Alanı Var’ Madencilik Devinde Üst Düzey İstifa Şoku! Rekorun Kutlu Olsun Bitcoin: 17 Aralık 2017 “Bitcoin’i geçecek” demişti: Amerikalı ünlü iş insanının Ethereum itirafı SEC’in VanEck Kararı Sonrası Bitcoin Ne Olur?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır