Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Fiyat Grafiği Yükseliş Trendinin Eşiğinde Olduğunu Gösteriyor!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Fiyat Grafiği Yükseliş Trendinin Eşiğinde Olduğunu Gösteriyor!!!
Ripple Fiyat Grafiği Yükseliş Trendinin Eşiğinde Olduğunu Gösteriyor!!!

2/2


2/2

Ripple fiyat grafiği yükseliş trendinin eşiğinde olduğu sinyalleri veriyor. Daha önceki yazılarımızda grafikler üzerinden de açıkladığımız gibi kriptopara borsasında temkinli olmak en güvenli liman olmakla beraber, şu bir gerçek ki, Ripple (XRP) her geçen gün daha çok popüler olmakta; dolayısıyla bu da fiyat artışına ufak ufak yansıdığı gözlemleniyor.

Ripple Fiyat Grafiği Yükseliş Trendi…Tedarik bölgeleri : 0,497 $, 0,535 $, 0,564 $

Talep bölgeleri : 0,455 $, 0,429 $, 0,400 $


XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Değişim…

XRP / USD orta vadeli görünümünde muazzam bir değişim ortaya koyuyor. XRP, 18 Ekim’de boğalardan almış olduğu yüksek ivme ile kuzey cephesine doğru bir ralli gerçekleştirdi. XRP fiyatını 0.455$’ın talep bölgesine iade eden ayıların baskısı nedeniyle kırılamadı ve ardından 0.455$’ın talep bölgesinde konsolide olmaya başladı.

23 Ekim’de, boğalar fiyatı artırmaya çalıştı ama ayıların karşı baskısı boğalara üstün geldi. Ripple (XRP) coin fiyatı 0.455 $’ın talep bölgesinde önemli bir desteğe ihtiyaç duymakta. Bu destek, boğaların XRP’yi kuzeye taşıyabilmesi, 0.497 $’nin tedarik bölgesinin kırılabilmesi ve 0.535$’ın tedarik bölgesinin yüksek bölgede bulunabilmesi durumunda; ancak, bir anlam kazanabilir. Bunun için de boğaların çok yüksek bir ivmeye ihtiyaçları var.

Şu anda XRP, 10 günlük EMA ve 50 günlük EMA üzerinde hareket etmekte, iki EMA birlikte bu konsolidasyonu teyit ediyor. RSI periyodu 14, 50 seviyesinin altında devam eden konsolidasyonu gösteren sinyal çizgisi ile kademeyi (yön belirtilmiyor) paralel gösteriyor.


XRP / USD Kısa Vadeli Eğilim: Yükseliş…

Bir saatlik grafikte XRP / USD, 23 Ekim’den bu yana yükseliş eğilimi gösterdiği gözlemleniyor. Parite, güçlü boğa mumlarının oluşmasıyla kuzeye doğru yükselirken, 0.455 $’ ın tedarik bölgesini kırdı ve 0,497 dolara doğru çıktı. Ayılar piyasayı ele geçirince Ripple (XRP) coin fiyatı kademeli olarak düşmeye başladı.

Ripple (XRP) coin, yükseliş trendi gösteren 10 günlük EMA ve 50 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor. Ancak şu anda, iki EMA, iki EMA ile coin arasına daha da yakınlaşıyor. Bu da fiyatın düştüğü ve yakında trendin değişebileceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, RSI periyodu 14, fiyat artışı olasılığını gösteren kuzeydeki sinyal hattı noktaları ile 40 seviyesinin üzerinde gözükmektedir.

Ripple Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Fiyat Grafiği Yükseliş Trendinin Eşiğinde Olduğunu Gösteriyor!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bittrex Kripto Para Borsasında Yaşananlar, Kullanıcıları Paniğe Sürükledi! Kripto Paraların Kaybı Yatırımcıları Alıştırdı Alp Işık’tan Bitcoin Arzı ve Ripple’ın Kongre Mektubuna Çarpıcı Yaklaşım XRP Biriminde Ani Düşüş: %40 Değer Kaybetti Bakkt ile Bitcoin Eski İhtişamına Dönecek mi? Dikkat!: Bitcoin ve kripto paralar için FOMO artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır