Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dikkat!! Ripple 0.35 Dolarda Tutunamayabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dikkat!! Ripple 0.35 Dolarda Tutunamayabilir!
Dikkat!! Ripple 0.35 Dolarda Tutunamayabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple destekçilerinin hoşuna gitmese de Altcoinler’in fiyatı birçok yönden Bitcoin’in fiyatı ile yakından alakalı. Ripple 0.35 dolar seviyesinde bile kalıcı olamayabilir. Analistler bu tezlerine, hala baskısı hissedilir şekilde devam eden ayı piyasasını ve BTC’nin genel durumunu dayanak gösteriyorlar.

Ripple 0.35 Seviyesinin Üzerinde Tutunabilecek mi?Ripple (XRP) kripto piyasasındaki birçok varlığa göre daha stabil bir görüntü çiziyor gibi görünüyor. Ancak bu algı son iki haftada değişmeye başladı. Dolar ve Bitcoin fiyatlarının düşmesine paralel olarak Ripple’ın da yerlerde sürünmesi bunun en büyük kanıtı. Zaten piyasanın negatif görüntüsüne bakınca Ripple’ın geleceğine dair umutlu konuşmak pek de mümkün değil.

Son 24 saatte Bitcoin’in %3’lük düşüşü ile bağlantılı olarak Ripple da %14’e varan bir değer kaybı yaşadı. Aslında bu %3’lük düşüş XRP/BTC paritesine bakınca çok da gözü rahatsız eden bir rakam değil. Ancak bu tablo, XRP için yakın gelecekte momentum başlatacak bir öngörünün olmaması ihtimali ile birleşince Ripple’ın 0.35 doların üstünde kalması zor gözüküyor.

Sosyal medyada da Ripple’ın düşüşe geçeceğine dair konuşmalar başını aldı gidiyor. Yakın zamanda lansmanı gerçekleşen XRP Community Popo projesi bile gerekli desteği taraftarlarından göremedi. Halbuki XRP yetkilileri, bu projenin bir ralli için dönüm noktası olacağı öngörüsüne sahipti. Ancak piyasanın kan ağlayan hali bu beklentiyi de boşa çıkardı.

Alım Yapılabilir, Ancak Abartmamak Koşuluyla…Kripto para yatırım uzmanı Ben Maouhoub, piyasanın şu andaki halinin umut verici olduğunu iddia etti. Fiyatların bu derece düşmesinin alım yapma hesabı yapan yatırımcılar için harika bir fırsat yarattığını ifade eden Maouhoub, buna rağmen fiyatlar daha da dip yapabilir yorumunu da eklemeyi unutmadı.

Bunun için her şeyden önce itidalli olmakta yarar var. Alım yapmaya ufaktan devam edilebilir ancak büyük meblağlı alım ocağınıza incir ağacı dikmenize sebep olabilir. Farklı seviyelerde küçük alımlar düşme ihtimaline karşı zararınızı azaltacaktır.

Yakın zamanda momentum ihtimalini soracak olursanız, size daha bu sabah Ripple’ın 0,328 seviyesine düştüğünü hatırlatmak isterim. Ne yazık ki ayı piyasasının baskısı hala hissedilir derecede devam ediyor. Gidişat böyle devam ederse Ripple’ın bir sonraki düşüş seviyesi 0,32 $, sonrasında da 0.30 $ olacaktır.

(Bitcoin Satın Almayı Mı Düşünüyorsunuz? İşte Bilmeniz Gerekenler!)

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dikkat!! Ripple 0.35 Dolarda Tutunamayabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Eski Günlerine Geri Dönecek mi? İşte Uzmanların Görüşleri Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek! OKEx Bünyesindeki C2C Platformu Artık Tron’u (TRX) Destekliyor Mark Kaizer Bitcoin’in 100 bin doları göreceği konusunda ısrar ediyor Ethereum 15% oranında geriledi Ukrayna’da crpytojacking iddiası!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır