Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dikkat!!! Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dikkat!!! Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar Başladı
Dikkat!!! Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar Başladı

© Reuters.  © Reuters.

Justin Sun Tron TRX fiyatı ile oynamaya tekrar başladı, benzer girişimler daha önce Verge ve Bytecoin yöneticileri tarafından da gerçekleştirilmişti. Tron’a gelince, Sun’ın bu tip vukuatları saymakla bitmez. Bu bir karalama haberi değil elbette ama ortada bir realite var.

Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar BaşladıVerge ve Bytecoin’in başına gelen ortadayken aynı yolun Tron yönetimi tarafından tercih edilmesi kendileri adına iyi sonuç verebilir. Ancak bu yöntem yatırımcı topluluğunu mağdur etmekten başka bir işe yaramayacak. Fiyat, ortaya konan değer ile desteklenmeli. Şüphesiz Tron ekibi çalışıyor, ortaya yeni ürünlerde koymuyor değiller.

Tron’un parlak CEO’su Justin Sun kuyuya bir taş attı ve bütün kripto medyası bu taşı kuyudan çıkarmaya çalışıyor. Sun tweetinde 10 milyar dolarlık bir ifade kullandı. Spekülasyona yatkın kripto para yatırımcıları ve medyası dahil bu şirketi bulmaya çalışıyor. Baidu seçenekler arasında, unutulan bir şey var ki BAİDU’nun değeri Forbes kaynaklarına göre 94 Milyar Dolar.

Hali hazırda Baidu veya Tron cephesinden bu anlaşmayı teyit edecek bir açıklama gelmedi. Yani şimdilik bir ortaklık yok…

Coinness’e göre, anlaşma Baidu’nun diğer bir yan şirketi olan Baidu Cloud ile resmi bir anlaşma yapıldığını söylüyor. Bekleyip göreceğiz….

Tron CEO’su 12 Ekim’de şu tweeti atmıştı;

“Son olarak, onlarca milyar dolar marka değerlemesi olan bir sanayi devi ile ilk kez bir ortaklık kuruyoruz. İsmini sen tahmin et. ”

Tron Temmuz 2017 yılında Uluslar arası TRON Foundation tarafından Singapur’da kurulan bir şirket. Şirketin Pekin ve San Francisco olmak üzere 2 ayrı merkezi daha bulunuyor. 100 den fazla çalışanı var. Çalışanlar, İnternet devler gibi, Alibaba (NYSE:BABA) , Tencent ve Baidu gibi şirketlerden transfer olanlardan oluşuyor.

Justin Sun eleştirilebilir ancak doğru zamanda doğru hameleri yaptığıda aşikar. Sadece yatırımcı topluluğunun daha dikkatli olmasında yarar var, zira dağ fare doğurabilir.

Haberin yazıldığı saate Tron 24 saatlik dilimde %3.38, bu açıklamaya göre ki beklenti çok yüksek fiyat artışının istenilen seviyede olmadığını görüyoruz. Yani yatırımcıda temkin hakim görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dikkat!!! Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatını 3.800 Dolara Yükselten Gelişmeler Neler? Investing.com Analisti: Bitcoin Temelde Üç Sebep Yüzünden Başarısız Oldu Görüş: Ripple Avrupa Merkez Bankası İle Görüşüyor Ünlü Bitcoin Borsasına Denetleme Devi Deloitte’den Güvenoyu İddia: Coinbase, Ünlü Bitcoin Depolama Firmasını Satın Alabilir! Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır