Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor
Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor

Ripple, dünyanın en büyük pazarlarından birine girebilir.

San Francisco blok zinciri kuruluşunun yeni beyanlarında, Geçtiğimiz Perşembe günü ilk kez ortaya çıkan söylentilere, hem firmaya hem de teknolojiye ilişkin dedikodu ve yorumlar yapan “XRP Sohbet” başlıklı bir konuşma yapmak istediğini dile getirdi.

Özetle, blockchain şirketi Çin’de operasyon gerçekleştirmeyi planlıyor. Fakat, bölgenin e-ticaret devlerinden birinin yardımı ile bunu gerçekleştiriyor.

Emi Yoshikawa, Ripple’nin girişim ortaklığı direktörüdür. Yoshikawa yaptığı açıklamadı şu sözleri dile getirdi:

“”Çin, küresel bir ödeme ağı için önemli bir pazardır ve bu nedenle orada bir yer aramaya çalışıyoruz.Çin’i kapsayan toplam sınır ötesi [işyeri] ödeme değeri yılda 5 trilyon dolardır ve büyük Çinli e-Ticaret pazarı şu anda oldukça verimli ve düşük maliyetli bir çözüme sahip değil”

En son olarak, Ripple, Japonya’da MUFG, İspanya’da BBVA ve İsveç’te SEB de dahil olmak üzere 10 yeni finansal kurumunu blok ağına ekledi; fakat Çinli firmalar tarafından üyeliği şu ana kadar bulunmadı.

Postalardaki fotoğraflar, Hangzhou, Çin’de faaliyet gösterdiği, Alibaba Advertising Co. Ltd.’e bağlanan adres ile bir düğüm olduğu gözlemlendi

Bazıları, Çin marmelesinin Ripple’in ülkeye doğru yola çıkmasına yardım sağlayacağına inanmasına sebep oldu. Fakat Ripple sözcüsü böyle bir çabanın eserlerde bulunmadığını bildirdi:

“Alibaba (şirket) doğrulayıcı çalışmıyor.”

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anthony Pompliano, Fidelity’nin odaklanacağı kripto paralar hakkında konuştu Eski Mt. Gox CEO’su Yeni Bir Blockchain Projesine Başlıyor! Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi? Stellar’ın kurucusu TRON’a yüklendi: Tam bir çöp Bitcoin ağındaki işlem sayısı dikkat çekici şekilde yükselmeye başladı! İngilizlerin Raporu Yayınlandı: Tanımda ‘Para’ İfadesi Uygun Görülmedi / Bitcoin Türevlerine Yasak Gündemde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır