Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Deniz Bitti: Kripto Para Borsaları, Hacim Üretmekte Zorlanan Alt Koinleri Birer Birer Liste Dışı Bırakıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Deniz Bitti: Kripto Para Borsaları, Hacim Üretmekte Zorlanan Alt Koinleri Birer Birer Liste Dışı Bırakıyor
Deniz Bitti: Kripto Para Borsaları, Hacim Üretmekte Zorlanan Alt Koinleri Birer Birer Liste Dışı BırakıyorBir dönem çılgınlar gibi artan alt koinlerin en azından bazıları için yolun sonu görünmeye başladı. Kucoin borsasının 10 adet ürünü liste dışı bırakacağını açıklamasının ardından; Huobi’de 32 trading paritesine uyarı metni gönderdi ve kendilerini güncellemeleri gerektiğini ifade etti. Otoriteler, borsaların likidite ve hacim üretmekte zorlanan alt koinleri platformlarından çıkarmaya devam edeceğini ön görüyor. Bu durum aynı zamanda, kripto para piyasalarında yaşanan düşüşün bazı alt koinleri nasıl kötü etkilediğinin ise, açık bir kanıtı gibi.

Borsalar, kripto paralar ile listeleme anlaşması imzalarken, çeşitli yükümlülüklerin yerine getirilmesi isteniyor. Bunlar arasında projenin yol haritalarına uyulması ve sürekli bir geri bildirim verilmesi gibi şeyler yer alıyor. Bu daha önce üzerinde anlaşılan kurallara uymayan kripto para projelerinin ise sonu, bu örneklerde gördüğümüz gibi liste dışı kalmak oluyor…

Örneğin Huobi’nin, 32 trading paritesi için yayınladığı metinde, şu ifadelere yer verilmişti:

”Blockchain ve kripto para sektörünün sağlıklı bir şekilde büyümesi ve bunun devamının sağlanması için, Huobi ekibi olarak projeleri sürekli olarak inceliyor ve geri bildirimler sunuyoruz.”

Huobi’nin incelemeye aldığı pariteler arasında enigma, datum, my token, medishares, wepower, appcoins and bitcapital vendor, Salt, tieron, untrust, quantstamp, medical chain gibi projeler yer alıyor.

Bir başka ünlü kripto para borsası KuCoin ise, daha önce yaptığı açıklamada aralarında Bitcoin Gold gibi bilindik projelerin de bulunduğu 10 adet kripto parayı liste dışı bırakacağını açıklamıştı.

Deniz Bitti: Kripto Para Borsaları, Hacim Üretmekte Zorlanan Alt Koinleri Birer Birer Liste Dışı Bırakıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Deniz Bitti: Kripto Para Borsaları, Hacim Üretmekte Zorlanan Alt Koinleri Birer Birer Liste Dışı Bırakıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’ten Kripto Para Dolandırıcısına Ağır Darbe Kripto Para Madencilik Devi 650 Milyon Dolar Zarar Etti! Bitcoin 5.000 Doların Üzerinde Konsolide Oluyor! Hindistan, Kripto Para Birimlerinin ”Kullanımını” Yasaklamayı Düşünüyor! Circle CEO’suna Göre Bitcoin Her Zaman Büyümeye Devam Edecek IMF’den Ripple’a övgü dolu sözler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır