Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

David Schwartz: XRP Kesinlikle Ripple Tarafından Kontrol Edilmiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » David Schwartz: XRP Kesinlikle Ripple Tarafından Kontrol Edilmiyor!
David Schwartz: XRP Kesinlikle Ripple Tarafından Kontrol Edilmiyor!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple ve XRP geçtiğimiz tarihlerde yapılan güncellemeler ve gelişmeler ile sık sık birlikte haberlere manşet oldu. Ripple firması ve XRP kripto para birimi ilk başlarda beraber anılsa da, firma 2018 yılından itibaren XRP’yi kendisinden ayırmaya karar verdi ve bu yönde ciddi çalışmalar yaptı.

Ripple özellikle şu sıralar ABD içerisinde devam eden menkul kıymet davaları nedeniyle XRP’nin kendileri tarafından kontrol etmediğini ve bunun bir menkul kıymet olmadığını üstüne basa basa belirtmekte. Ripple CTO’su David Schwartz geçtiğimiz tarihlerde yayınladığı bir Quora gönderisinde, XRP’nin Ripple firmasına bağlı olmadığını ve menkul kıymet ilan edilemeyeceğini ifade etti.

”Kesinlikle XRP ile Ripple bağlantılı değildir. XRP Ledger güçlü bir geliştirici topluluğu olan açık kaynaklı teknolojidir ve bu sebeple eğer Ripple ortadan kaybolacak olsaydı, XRP ve XRP Ledger yine devam edebilme gücüne sahip. XRP tasarım açısından bağımsız bir dijital varlık ve işlemler tamamiyle merkeziyetsiz bir konsensüs süreci ile onaylanmakta ki bu da ağdaki hisse sahiplerinin işlemlere onay verenler olduğunun ve işlemlerin bir birey veya kurum tarafından onaylanmadığının kanıtı.”

Schwartz bunun yanı sıra XRP’nin Ripple için asla menkul kıymet olamayacağını ve bunların özünde farklı olduğunu vurguladı. Ünlü isim, XRP sahiplerinin hiçbir şekilde Ripple bünyesinde hisseye sahip olmadığını ve şirketi yönetemediklerini ifade ederek, bunun menkul kıymet olamayacağını ve böyle bir düşüncenin sadece birkaç yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ifade etti.

David Schwartz: XRP Kesinlikle Ripple Tarafından Kontrol Edilmiyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

David Schwartz: XRP Kesinlikle Ripple Tarafından Kontrol Edilmiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charlie Lee: Coinbase Protestosu Çok Etkili Olmayacak Coinbase’de İlginç ”13 Dolar” Hatası 2019 yılında neler olacak? Hangi altcoinler aramızda olmayacak? 2012’den gelen 40,000 Bitcoin hareket etti Günlük Kullanıma Uyum İçin Maaşlar Bitcoin Olarak Mı Ödenmeli? Kraken’de ani kırılma: Bitcoin 1000 dolar birden düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır