Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash, Venezuela’nın Kripto Para Kullanımını Arttırmaya Yardımcı Oluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dash, Venezuela’nın Kripto Para Kullanımını Arttırmaya Yardımcı Oluyor
Dash, Venezuela’nın Kripto Para Kullanımını Arttırmaya Yardımcı OluyorVenezuela içerisinde en çok kullanım gören kripto para birimlerinden birisi olan Dash, kendi eko sistemine özel olarak optimize edilen birden fazla özelliğe sahip KRIP cep telefonu satışlarında yeni bir rekora imza attı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, 2018 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülen cihazların bugüne kadar büyük bir kısmı Venezuela içerisinde satıldı ve ülkeyi kripto para birimi kullanımı sağlayan cihazların en büyük piyasası haline getirdi.

Bilindiği üzre Dash geçtiğimiz Ağustos ayında mobil cihaz üreticisi Kripto Mobile Corporation (KRIP) isimli Güney Amerikalı firma ile ortaklık imzalamıştı. Ortaklık gereğince cihazlar dahili olarak Dash eko sistemini destekleyen bir şekilde kullanıcıya sunulmakta ve Dash bunun faydalarını satış yaptığı kişilere de yansıtmakta. Dash bugüne kadar Venezuela vatandaşlarına çeşitli projelerle yardım eli uzatmıştı.

Dash CEO’su Ryan Taylor’a göre, imzalanan ortaklık Dash eko sistemine her ay 10.000’den fazla yeni Venezuela kullanıcısı getiriyor. CEO bunun yanı sıra son üç ay içerisinde 53.000’den fazla cihaz satıldığını da doğruladı.

Dash/Kripto Ortaklığı Meyvelerini Veriyor
CCN kaynağının aktardığına göre piyasaya sürüldüğünden beri toplam 66.000 satılan KRIP K1 cihazlarının 53.000 tanesi gerçekten de sadece Venezuela’ya gönderilmiş.  Dash Venezuela pazarlama müdürünün yaptığı açıklamalara göre, cihazların sadece Dash’a değil, kripto para birimlerinin tanıtarak aslında bütün kripto para piyasasına oldukça fazla avantaj sağladığı bilinmekte.

Satılan cihaz sayısı da göz önünde bulundurulduğunda, bu durumun gerçekten de Venezuela içerisindeki kripto para topluluğuna olan yansımaları, ciddi boyutlara ulaşıyor olabilir.

Dash, Venezuela’nın Kripto Para Kullanımını Arttırmaya Yardımcı Oluyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash, Venezuela’nın Kripto Para Kullanımını Arttırmaya Yardımcı Oluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Boğası Keiser, Warren Buffett’a Yüklendi Stabil Koin Savaşları: Poloniex, USDC İşlemlerinden Ücret Almamaya Devam Edecek Bitcoin balinaları 53,6 milyon dolarlık BTC’yi hareket ettirdi Kötü Amaçlı Bitcoin Çalan Yazılım, Fortnite Oyuncularını Hedef Aldı Takı Devi, Elmasları Takip Etmek İçin Blockchain Kullanacak Binance’den Heyecanlandıran Paylaşım!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır