Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash Hindistan’daki Kripto Para Borsasıyla İşbirliği Yapacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dash Hindistan’daki Kripto Para Borsasıyla İşbirliği Yapacak
Dash Hindistan’daki Kripto Para Borsasıyla İşbirliği YapacakKripto para piyasasının en büyük koinlerinden olan Dash, bundan birkaç gün önce Hindistan’daki kripto para borsalarından Bitbns ile işbirliği yapmaya başladığını duyurdu.

Dash, konuyla ilgili Twitter’dan bir gönderi paylaşarak şöyle belirtti:

“Hindistan’ın en önde gelen borsalarından olan Bitbns ile ortaklığımızı duyurmaktan çok memnunuz. Bitbns platformunda kısıtlı bir süreliğine işlem ücreti ödemeden Dash ile işlem yapılabilecek”

DASH Büyümeye Devam Ediyor

Küresel çaplı anlaşmalar sağlayan ve yeni ortaklıklara adım atan Dash, genel kripto para sektöründeki rolünü git gide büyütüyor. Bitbns ile yapmaya başladığı işbirliği sayesinde Hindistan’daki varlığını sağlamlaştıran Dash, Hindistan haricinde Venezuela’da da ciddi bir büyümeye imza atıyor.

Dash ile ödeme kabul eden mağazaların sayısını gösteren Discover Dash adlı platforma göre Dünya genelinde Dash ile ödeme yapılabilecek yerlerin sayısı üç bine kadar çıktı. Bu sayının yarısının Venezuela’dan geldiğini de belirtmek gerek.

Dash Güney Amerika’daki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Dash bundan bir süre önce kripto para destekli telefon üretimi yapan Kripto Mobile Corporation (KRIP) ile birlikte çalışmaya başladığını duyurdu. Bu işbirliği doğrultusunda KRIP tarafından üretilen telefonlar standart olarak Dash cüzdanı barındırıyor olacak.

Güney Amerika’daki ülkelerin genel olarak kripto paralarla epey ilgili olduklarını biliyoruz. Özellikle Venezuela ve Brezilya vatandaşlar kripto paralara geçiş yapmaya başlamış durumda. Bunun başlıca sebebi, söz konusu ülkelerin ekonomilerinin pek sağlam olmaması.

Dash Hindistan’daki Kripto Para Borsasıyla İşbirliği Yapacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash Hindistan’daki Kripto Para Borsasıyla İşbirliği Yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Küçük Kripto Paralara Yapılan Yatırımların Büyük Kısmı ‘Çöp’ Olacak Federal Rezerv Bankası Yetkilisi: Blockchain ve Kripto, Finansal Hizmetler İçin Kilit Rol Oynayacak SEC’in Yeni Kripto Yasası, Ripple’a Yönelik Çarpıcı Gelişmeler, Bitcoin Ağındaki İlerleme: Öne Çıkan: Cardano, Ethereum ve Çin Haberleri Ripple (XRP) bu borsada listelenen ilk kripto para oldu! Çin’den 2019’un ilk endeksi: İşte ‘en iyi’ kripto paralar Tron, USDT tutarıyla rakiplerini geride bırakmaya başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır