Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dark Overlord: Bitcoin Verin, 9 Eylül Saldırısının Sırlarını Paylaşalım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dark Overlord: Bitcoin Verin, 9 Eylül Saldırısının Sırlarını Paylaşalım
Dark Overlord: Bitcoin Verin, 9 Eylül Saldırısının Sırlarını PaylaşalımDark Overlord adlı bir hacker grubu, ABD‘de yaşanan 9 Eylül saldırısıyla ilgili epey kritik bilgilere sahip olduğunu iddia ediyor. Dark Overlord, bu bilgileri yalnızca Bitcoin üzerinden ödeme alırsa açıklayacağını belirtiyor.

Bundan önce Netflix’i, bazı plastik cerrahi kliniklerini ve diğer hassas kuruluşları hackleyen Dark Overlord adlı hacker grubu, 9 Eylül saldırısına ilişkin “gizli” belgelere sahip olduğunu iddia ediyor.

Dark Overlord tarafından yapılan açıklamalara göre aslen sigortacılardan ve belli başlı hükümet kuruluşlarından alınan bu belgeler, 9 Eylül saldırısıyla ilgili oldukça önemli sırları gün yüzüne çıkarıyor. Hackerlar tarafından yapılan açıklamanın bir kısmı şu şekilde:

“Elimizde 9 Eylül saldırısına ilişkin çok fazla cevap barındıran 18 bin belge var.”

Önemli Belgeler

Dark Overlord tarafından yapılan açıklamaya göre bu belgeler epey önemli şirketlerden alındılar. Bu şirketler arasında Lloyds (LON:LLOY) of London ve Hiscox gibi küresel çaplı sigortacıların yanı sıra Dünya Ticaret Merkezi’ne bağlı olan Silverstein Properties gibi şirketler de bulunuyor.

Hackerlar tarafından yapılan açıklamalara göre bu şirketler, normalde “yok edilmesi” gereken bu belgeleri yasal sebepler dolayısıyla saklamak zorunda kaldılar. Hackerlar ayrıca bu belgelerde 9 Eylül saldırısıyla ilgili çok önemli bilgilerin yer aldığını iddia ediyorlar.

Hackerlar, ellerindeki bu belgeleri kullanarak şöyle bir teklif sunuyorlar: “Eğer kendi isminizin bu belgelerde olduğundan şüpheleniyor ve isminizi sildirmek istiyorsanız belli bir ücret ödemek zorundasınız.”

Dark Overlord adlı hacker grubu, bu bilgiler karşılığında alacağı ücreti tamamen Bitcoin üzerinden almak istiyor.

Dark Overlord: Bitcoin Verin, 9 Eylül Saldırısının Sırlarını Paylaşalım isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dark Overlord: Bitcoin Verin, 9 Eylül Saldırısının Sırlarını Paylaşalım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyada Bir İlk! Gerçek Bitcoin (BTC) Tahvili Dönemi Başlıyor! Roger Ver’den Tone Vays’a Hile Suçlaması Zorlanan Madencilik Şirketleri, Farklı Modeller ile Zararı Azaltmaya Çalışıyor McAfee Şikayet Sesleri Sonrası Popüler Borsaya Karşı Çağrı Yaptı: “Hemen Paranızı Çekin” Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre Attı Malta, Şirketleri Blockchain Üzerinde Kaydedecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır