Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dan Morgan: Ripple’a Asya piyasasından muhteşem bir talep var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dan Morgan: Ripple’a Asya piyasasından muhteşem bir talep var
Dan Morgan: Ripple’a Asya piyasasından muhteşem bir talep var

© Reuters.  © Reuters.

Dan Morgan: Ripple’a Asya piyasasında muazzam bir talep görüyor. Bildiğiniz gibi Ripple, Asya pazarına büyük önem veriyor. Bu da XRP’ye olan talepleri arttırıyor. Peki bu artan talepler XRP fiyatının yükselmesini de sağlayacak mı?

Ripple’a Asya pazarından dev talep

Ripple Inc., hizmetlerini genişletme ve yeni pazarlara açılma odaklı politikasına devam ediyor. Amerika ve Avrupa genelinde birçok müşteriyi ele geçiren Ripple’ın gözüne kestirdiği son bölge Asya gibi gözüküyor.

Asya, birçokları için karmaşık bir pazardır. Çünkü ülkeden ülkeye değişen politik uygulamalar ve farklı vergi sistemlerine sahiptir. Ancak içlerine bir kez girerseniz kopmanız neredeyse imkansızdır. Ripple’da şuanda Asya pazarının tam ortasına dalmış durumda.

30 Kasım 2018 Cuma günü, CryptoCompare & MJAC London Blockchain Zirvesi’nde, Ripple’nin Düzenleyici İlişkiler Direktörü Dan Morgan bir konuşma gerçekleştirdi. Dan Morgan’a göre Asya ülkelerinden, Ripple’a olağan dışı bir talep var:

“Asya pazarına yeni girmiş bulunuyoruz, ancak bu ilk iş günlerimizde, Asya pazarından Ripple’a yoğun talepler görüyoruz. Asya’da ki insanlar bankaların fahiş havale ücretlerinden artık bıkmış gibi duruyorlar. Bu yüzden bizim sunduğumuz hem sınır ötesi hem sınır içi para transferi çözümlerimizle çok yakından ilgileniyorlar. Asya’ya gelmeden önce burası hakkında çekincelerim vardı. Ancak şuanda bu pazara girerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz. Bir yandan insanların yaşam standartlarını yükseltirken diğer yandan da şirketimizi büyütmeye devam ediyoruz. Blockchain teknolojisi, Asya ülkeleri için biçilmiş kaftan.’’

İlgileneceğinizi düşündüğümüz diğer haberlerXRP fiyat analizi için tıklayınız.

Eski bilgisayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Krala yol açın, Nasdaq Bitcoin vadeli işlemleri başlatıyor. Öğrenmek için tıklayınız.Boğalar Ripple piyasasını ele geçirmeye hazırlanıyor. Tıklayınız.

Yıllara göre Bitcoin teknik analizi ve olası senaryolar için tıklayınız.

Mark Kaizer Bitcoin’in 100 bin doları göreceği konusunda ısrar ediyor. Tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dan Morgan: Ripple’a Asya piyasasından muhteşem bir talep var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS’ta saldırı: 111,000 dolar değerinde 30,000 EOS çalındı Bitcoin 9400’ü tekrar aştı, hashrate rekor kırdı Bitcoin Neden 11.700 Dolara Düştü? Bitcoin Beklenenden Yakın Zamanda Yükselebilir Bitcoin 2019’da Konsolidasyonda Kalacak! Bundan Sonra Bizi Bu Seviyeler Bekliyor Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır