Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain, Deneyimli Bankacıyı Bünyesine Kattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain, Deneyimli Bankacıyı Bünyesine Kattı
Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain, Deneyimli Bankacıyı Bünyesine KattıKripto para cüzdanı sağlayıcısı Blockchain, eski kulağı kesiklerden olarak tabir edilen bir bankacıyı kendi yasal ekibine kattı.

Noble Bank kurumunun eski yasal uyum görevlisi Ben Melnicki, Perşembe günü yapılan bir duyuruya göre Lüksemburg menşeli Blockchain firmasında düzenleyici konulardan sorumlu küresel danışman olarak görev alacak.

Melnicki yeni görevi gereğince kripto para alanındaki düzenlemelerin farklı yetki bölgeleri içerisinde daha hafif kurallara tabi olması için çalışacak. Söz konusu görev için Blockchain başkanı olan Marco Santori ile de beraber mesai yapacak.

”Kurumumuz, müşterilerimiz ve sanal para birimi ekosistemimiz adına geleceğimizi şekillendirmek için Marco Santori ile yakın çalışıyor olacağım.”

Melnicki yaptığı açıklamalarda bu alana yardım etme fırsatını elde ettiği için heyecanlı olduğunu ve Blockchain gibi firmaların eşler arası işlemleri ve diğer kripto para birimi avantajlarını kullanmak suretiyle bireylerin daha fazla finansal özgürlük kazanması için çalıştığını belirtti. Melnicki bunun yanı sıra Blockchain teknolojisinin 2013 yılından beri yasal düzenleyiciler tarafından tartışılıyor olmasına rağmen, ”bugün farklı konulara hitap ettiğini” ifade etti.

Kripto para ve blockchain sektörü özellikle 2018 yılında bir çok Wall Street firmasından ve kurumsal bankalardan önemli elemanları kendisine çekmeye başladı. Başta Coinbase olmak üzere, Gemini, Binance gibi önde gelen firmalar ve kripto para borsaları çok sayıda ünlü Wall Street uzmanını bünyesine katmıştı. Bunun yanı sıra geçtiğimiz haftalarda Coinbase’in başkan yardımcısı da, ilginç bir şekilde görevinden ayrıldı.

Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain, Deneyimli Bankacıyı Bünyesine Kattı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain, Deneyimli Bankacıyı Bünyesine Kattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IMF Müdürü: Blockchain Finans Sistemini Sarsıyor Youtube’a Rakip Geliyor! Tron (TRX) Blockchain Ağında Youtube Benzeri Platform Kuruyor! Bitcoin hakkında yapılan bu yorumlar neden önemli? Bitcoin’in haftalık kapanışında 2019 rekoru SEC’ten beklenen adım – ICO yapma kılavuzu geliyor Bitfinex BTC’leri Harekete Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır