Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cory Jonhson XRP’nin, Gelecek Jenerasyonun Kripto Para Birimi Olduğunu Düşünüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cory Jonhson XRP’nin, Gelecek Jenerasyonun Kripto Para Birimi Olduğunu Düşünüyor
Cory Jonhson XRP’nin, Gelecek Jenerasyonun Kripto Para Birimi Olduğunu DüşünüyorRipple, bu yılın Mart ayında Cory Johnson‘ı piyasa stratejisti olarak işe aldığında, bir çok haberde kendisine yer bulmuştu. Johnson özellikle son bir kaç yıldır finansa ve teknoloji alanında önde gelen isimlerden birisi haline geldi. Johnson ilk olarak TheStreet.com‘u kurup daha sonra CNBC, Bloomberg ve Silikon Vadisinde bir kaç firmada çalıştıktan sonra, önemli firmalardaki hedge fonlarının analistliğini de üstlenmişti.

Kendisinin hem finans hem de teknoloji sektöründe elde ettiği deneyimleri, onu Ripple Labs için de mükemmel bir aday haline getiriyor. Johnson da yaptığı açıklamalarla her zaman Ripple ve XRP’yi ön plana taşımayı başardı.

Fintech Focus isimli podcast yayınına katılan Johnson, burada Ripple ve XRP hakkında konuştu. XRP’nin inanılmaz hızının onu rakiplerine karşı avantajlı konuma getirmeye yeteceğini belirten Johnson, bunun yanı sıra XRP’nin Ripple’ın yönetimine ihtiyaç duymayan bir kripto para birimi olduğunu da aktardı. Johnson bunun yanı sıra XRP’nin gelecek jenerasyonun lider kripto para birimi olacağını da düşünüyor.

”Eğer Ripple ortadan kalkacak olsaydı, Johnson ailesi üzülürdü ancak XRP ve XRP’yi kullanan bir çok farklı şirketler, bir çok start-uplar ve bunun ötesinde bir çok kurum XRP kullanmaya yine devam ederdi. XRP teknolojisi gerçekte Bitcoin’den de üstün. Bu Bitcoin, ancak (XRP) daha hızlı. Bu Bitcoin ancak (XRP) tonlarca enerji kullanmıyor. Bu Bitcoin ancak (XRP) Çinli madenciler tarafından kontrol edilmiyor. ”

Johnson sonuç olarak yüksek miktarlarda para gönderebilme teknolojisinin  XRP ile mümkün olduğunu ve XRP’nin küresel olarak kabulünün çok uzakta değil, gelecek jenerasyonda olduğunu ifade etti.

Cory Jonhson XRP’nin, Gelecek Jenerasyonun Kripto Para Birimi Olduğunu Düşünüyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cory Jonhson XRP’nin, Gelecek Jenerasyonun Kripto Para Birimi Olduğunu Düşünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Hazine Bakanı’ndan Bitcoin hakkında karamsar açıklamalar WBTC Ethereum’un Esnekliği ve Bitoin’in Gücü İle Geliyor. Peki WBTC Nedir? Analist görüşü: Ripple (XRP) fiyatı yükselişin sinyalini veriyor! Bitcoin’i Yasaklayan Bankanın Çalışanlarından Dolandırıcılık Skandalı XRP 0,08% düşüşle 0,29998 seviyesinin altına geriledi Boğa mı ayı mı geliyor? İşte kısa vadeli Litecoin fiyat tahminleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır