Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cory Johnson: XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cory Johnson: XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyor
Cory Johnson: XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyor

© Reuters.  © Reuters.

XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyor. Ripple’ın Baş Pazar Stratejisti Cory Johnson’ın iddiaları bu yönde. Peki Johnson bu hipotezini hangi temeller üzerine kuruyor?

XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyorRipple’in baş pazar stratejisti olan Cory Johnson, XRP’nin, Bitcoin’den daha fazla kullanıldığını iddia ediyor.

Johnson, Bitcoin ağının zayıf bir teknolojiyi kullandığını, bunun yanında. XRP‘nin çok daha üstün bir teknoloji kullanılarak inşa edildiğini düşünüyor.

Ripple Labs‘ın baş market stratejisti Cory Johnson, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, Bitcoin ağının çok yavaş olduğunu ileri sürdü. Bitcoin’in saat başına kaç işlem yapabildiğini irdeledi ve cevabını da kendisi verdi. Dakika başına bir işlem!!!

Johnson, Bitcoin madenciliği etrafında ciddi kısıtlamalar olduğunu ve madenciliğin gittikçe daha da pahalı hale geldiğini, ayrıca Bitcoin madenciliğinin tekelleştiğini dile getiriyor. Bitcoin madenliğinin %80’i Çin’de yapılıyor.

Çin Madenciliği ablukasıCory Johnson:

“Çinli madencilerin Bitcoin üzerinde muazzam bir gücü var. Ki bu da hiçbir Amerikalının istemediği bir şey. Bence Bitcoin deki düşüşün bir nedeni de bu. Çünkü Amerika kontrol edemeyeceği hiçbir gücün varlığını istemez. Bu yüzden Bitcoin’in el frenini çektiler. Bizde Ripple Labs olarak, Bitcoin’e alternatif olacak ve ondan çok daha hızlı bir teknolojiye sahip olan XRP etrafında toplanıyoruz.’’

Johnson devam etti:

“XRP’nin madenciliği yoktur. Bizim projemize göre toplamda 100 milyar XRP üretilecek. Ve her yıl piyasaya 1 milyar XRP sunulacak. XRP teknolojisi, saniyede 1500 işlem gerçekleştirebilecek kapasitedir. Bu da Bitcoin’den kat be kat daha yüksektir. Şirketim [Ripple Labs] dünyanın her yerinden finans alanında 150’den fazla müşteriye sahip. Bunlar büyük bankalar ve havale şirketleri. Birçoğu XRP kullanıyor.”

XRP Kullanmak İsteyenlerCryptoGlobe; Wirex ve Twitter üzerinden gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını paylaştı. Ankette kullanıcılara, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ve XRP kripto paralarından hangisiyle işlem yapmayı tercih edildikleri soruldu. Anket sonucu ise çok şaşırtıcı çıktı. Ankete göre kullanıcıların %81’i XRP’yi,%10’u BTC’yi, %6’sı LTC’yi ve sadece %3’lük bir kısmı ise Ethereum ile işlem yapmayı tercih etti.

Tom Lee’nin 2019 Ripple Tahmini için tıklayınız.

En popüler Ripple haberi için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cory Johnson: XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin katman 2 çözümleri, BTC’yi nereye taşıyacak? Paypal’dan, Ripple’a Rakip Yeni Ödeme Uygulaması: Xoom Dünyaca Ünlü Bankanın Yöneticisi: Ripple’ın Sınır Ötesi İşlemlerde Rakibi Yok Bitfinex 5 milyon dolar değerinde USDT tokenini EOS protokolüne aktardı Enpara, Kripto Para Yatırımcılarının Hesaplarını Kapattığı İddialarına Yanıt Verdi! XRP’nin fiyatında yüzde 2000 artış öngören çılgın teori

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır