Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ConsenSys, Ethereum’un Yükünü Çekmeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » ConsenSys, Ethereum’un Yükünü Çekmeye Devam Ediyor
ConsenSys, Ethereum’un Yükünü Çekmeye Devam EdiyorEthereum ağının olmazsa olmaz bileşenlerinden birisi olarak gösterilen ConsenSys, gerçekten de büyük bir takdir topluyor. Joseph Lubin’in başında olduğu ve çalışmalarını kontrol ettiği grup; an itibariyle yalaşık 1000 geliştiriciye ulaştı ve bu özelliği ile, diğer Blockchain ağlarına açık ara fark atmayı başardı.

Ethereum ağında gerekli olan ve sıklıkla kullanılan hemen her uygulama ise, ConsenSys’in bir nevi tedrisatından çıkıyor. Ekip, Prag’da gerçekleştirilen DevCon etkinliğinde de bir sunum yaparken, yaptıkları ile gerçekten de takdiri hak ettiğini açıkça göstermiş oldu.

Joseph Lubin, etkinlikte başta kripto para cüzdanı Meta Mask olmak üzere, ConsenSys’in diğer geliştirdiği platformlar olan Truffle, Infura ve TIM’i kripto para camiasının önde gelen isimlerine tanıtan bir sunum yaptı.

Meta Mask özellikle ERC 20 uyumlu ICO tokenlerinin alınmasında büyük bir önem arz eden ve hemen herkes tarafından kullanılan bir uygulama olurken; birçok ICO yatırımcısını sevindirecek bir gelişmeyi de paylaşan Lubin, Meta Mask’ın mobil uygulamasının da artık kullanıma hazır olduğunu ifade etti.

Başarılı isim, en büyük geliştirici topluluğu olabilmek adına yaptıkları çalışmaların da süreceğini ifade ederken, süreçten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her ne kadar fiyat olarak Ethereum zor günler yaşasa da, bu denli aktif bir geliştirici topluluğunun olması ve bunların gerçek ürünler ortaya koyması, Ethereum için orta uzun vadede çok önemli bir ayrıntı olarak göze çarpıyor.

ConsenSys, Ethereum’un Yükünü Çekmeye Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ConsenSys, Ethereum’un Yükünü Çekmeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek Litecoin: Boğalar mı geliyor? Bitcoin Uzmanı Sigortacıların Sayısı Artmaya Devam Ediyor 1 milyar Ripple’ın (XRP) kilidi açıldı Bitcoin kârları için 350 bin Avustralyalıya vergi mektubu Overstock Meksika’da Yeni Bir Blockchain Sistemi Geliştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır