Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coiny’den, Yeni Yıla Özel Dev Referans Yarışması!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coiny’den, Yeni Yıla Özel Dev Referans Yarışması!
Coiny’den, Yeni Yıla Özel Dev Referans Yarışması!Türk kripto para borsaları arasında sağladığı hizmet kalitesi ve profesyonel duruşu ile, kaliteden ödün vermeyen platformların başında gelen Coiny, tam 6730 adet XRP’nin dağıtılacağı bir referans yarışması başlattı.

Buna göre, referans linkiyle Coiny Pro’ya üye olup hesabını doğrulayan her kullanıcı için 3, emir giren her kullanıcı için de 4 puan ödül kazanılacak. Yarışmanın sonucunda ise en yüksek puan toplayan 40 kullanıcı toplamda 6730 adet XRP kazanacak.

XRP’nin şu anki piyasa değeri olan 0,35 dolar göz önüne alındığında Coiny Pro’nun düzenlediği bu yarışmanın toplam tutarı ise 2355 dolar yapıyor.

Dünyaca ünlü Invictus’un güvenlik testlerinden başarıyla geçen ve son dönemde yaptığı atılım ile dikkatleri üzerine çeken Coiny, müşteri memnuniyeti odaklı politikası doğrultusunda yaptığı bu yarışmayla kullanıcılarına da ciddi bir kazanç fırsatı sunuyor.

Son dönemde Türk Lirası ile işlem yapılan dijital varlık sayısında artış yapmayı hedefleyen ve müşterilerine sektöre kıyasla son derece uygun komisyonlar sunan Coiny Pro’nun, düzenlediği yarışmanın katılım şartları ise şu şekilde:

  • Aralık 2018 18:00–15 Ocak 2019 23:59 tarihleri arasında geçerlidir ve tüm Coiny Pro kullanıcıları yarışmaya katılabilir.
  • Yarışmaya katılmak için @CoinyPro hesabını takip etmeli ve sabitlenen tweet’i retweet etmelisiniz.
  • Kazanılan ödüller kullanıcıların Coiny Pro XRP cüzdanlarına yarışma tamamlandıktan itibaren bir hafta içerisinde yatırılacaktır.
  • Coiny herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, sona erdirme veya uzatma hak ve yetkisine sahiptir.
  • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
  • Yarışmada bir kullanıcı kendisine ait referans linki ile Coiny Pro’ya kayıt olup emir giren her bir kullanıcı için bir puan kazanacaktır. Emir girmeyen kullanıcılar herhangi bir puan kazandırmayacaktır.
  • Yarışma sıralamasında eşit puana sahip kullanıcılar arasında, puana ilk ulaşan kullanıcı daha üst sırada yer alır.
  • Coiny kullanıcılar arasında adil bir yarışma ortamı sağlanması amacıyla bir veya daha fazla kullanıcının planlı olarak yarışma kurallarını suistimal ettikleri durumlarda, ilgili kullanıcıları yarışmadan men etme hakkını saklı tutar.
  • Daha detaylı bilgiye https://pro.coiny.io/competition adresinden ulaşabilirsiniz…

Son olarak, Coiny CEO’su Ayberk Kuday ile yaptığımız keyifli sohbeti okumak için buraya, Coiny için yaptığımız detaylı araştırmaya göz atmak için de, buraya tıklayabilirsiniz…

Sorumluluk reddi:

Bu metin sponsorlu bir makaledir.

Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Coiny’den, Yeni Yıla Özel Dev Referans Yarışması! isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coiny’den, Yeni Yıla Özel Dev Referans Yarışması! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto para piyasaları son 48 saatte cehennemi gördü!!! Bitcoin Destekleyen Ödeme Firması Square, Yahoo Tarafından Yılın Finans Şirketi Seçildi! Bitcoin, Ralli İvme Kaybederken Kripto Satışları Arasında Geriledi Bitcoin Balinaları Mevcut Fiyattan BTC Toplamakla Meşgul! Bitcoin Private’in gizlice kripto para bastığı ortaya çıktı İngiliz Heyeti, Bir Şirketi Daha Mercek Altına Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır