Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CoinEx Borsa İncelemesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » CoinEx Borsa İncelemesi
CoinEx Borsa İncelemesi

© Reuters. CoinEx Borsa İncelemesi© Reuters. CoinEx Borsa İncelemesi

Bugün piyasada mevcut olan kripto talebine ayak uydurmak için gün geçtikçe daha fazla avantaj sağlayan borsalar hizmete geçiyor. Bu yazıda CoinEx borsasını ele aldık ve sizler için inceledik. En büyük ve en hızlı gelişen kripto para borsası şu an için Binance fakat CoinEx bu borsayı da geride bırakacağa benziyor.

Aralık 2017’de kurulan CoinEx, kullanıcıların çok çeşitli kripto para birimleriyle işlem yapmasını sağlayan Global bir Dijital Para Borsasıdır. Bu platformu oluşturmak için kullanılan algoritmalar gelişmiş SSL teknolojisinden yararlanıyor ve bu blok zinciri (blockchain) tabanlı borsa ile kullanıcılar tüm varlıklarının şeffaf bir şekilde korunacağına emin olabilirler.

Binance’de olduğu gibi (BNB), CoinEx’in de kendi tokeni (CET) var . Binance gibi bu borsada da işlemlerde %50 daha az fee (komisyon) alma özelliği bulunuyor. Ayrıca siz bu özelliği kapatırsanız %0,1 komisyonun yarısı size CET olarak tekrar geri geliyor.

Yüksek hızlı işlem gücü, OTC (Over The Counter) piyasa olanağı ve güvenlik konusunda diğer borsalara göre çok daha iyi olması CoinEx’in parlamasına etki eden faktörler arasında. Açılmasından kısa süre sonra CoinMarketCap verilerine göre top 10 kripto para borsası arasında 8. sırada yer almayı başaran bu borsada mutlaka işlem yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca Android ve IOS cihazlar için Mobil Uygulaması da bulunmakta!

CoinEx’in Önemli Özellikleri Neler?

 • İyi Eşleme Yeteneği:
  CoinEx borsası kullanıcılarına en iyi fırsatları sunmak için platformda işlem yapılabilen tüm kripto paralar için hızlı ve verimli fiyat eşleşmesini sağlayan programlama kodlarından yararlanıyor. Bunun sonucu olarak, sadece ek maliyetlerden tasarruf etmekle kalmıyor, aynı zamanda mümkün olan en düşük fiyatla kripto para elde etmiş oluyorsunuz.
 • 100% Rezerv Bazlı:
  Bu operasyon modunda, bir banka / döviz kuru, “her bir kullanıcının fonunun tam tutarını” esas olarak tutar. Bunun sonucunda, tüm para çekme işlemleri hiç beklemeksizin anında işleme alınıyor.
 • Güvenli:
  Daha önce de belirtildiği gibi CoinEx, “Tam Boyutlu Koruma” olarak bilinen bir koruma sistemini kullanır. Tam Boyutlu Koruma, bireysel işlemlerin yanı sıra, ödemeler ve transferler de dahil olmak üzere, platformun her bir yönünü ayrı ayrı koruyan çeşitli güvenlik protokolleri kullanması anlamına geliyor.
 • Kolay Kullanım:
  Kullanımı oldukça zor olabilen diğer çevrimiçi kripto para borsalarına göre, CoinEx oldukça basit bir kullanım sunuyor. Hem acemi hem de ileri düzey kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
 • Trans-Fee Mining:
  Trans-fee madencilik modeli, kullanıcıların işlem ücretini borsanın tokenine çeviriyor. Bu, kullanıcıların temelde serbest olarak işlem yapabilmeleri anlamına gelirken borsa, tokenin kullanımındaki artıştan faydalanıyor. Bu sisteme trans-fee madenciliği deniyor. Sistemde kullanıcılar komisyon ücretlerini geri aldıkça belirli tokenlere sahip oluyor.
 • OTC (Over The Counter):
  Bu platformun en belirleyici yönlerinden biri, “Tezgah Üstü (over the counter)” denilen, herhangi bir kurulu olmayan, tamamen müşteri taleplerine göre şekillenen bir piyasa olmasıdır.
 • İyi Kar Marjları:
  Kripto yatırımlarını teşvik etmek amacıyla CoinEx, tüm dünyada ETH, BTC gibi para birimlerinin kullanımını yaygınlaştırmak için müşterilerine iyi kar marjları sunuyor.
 • Vadeli İşlem Sözleşmeleri:
  CoinEx, insanların “standartlaştırılmış vadeli işlem sözleşmeleri“ aracılığıyla işlem yapmalarına izin veren vadeli işlem takasına olanak sunan bir borsadır. Bu sözleşme, özünde “belirli bir fiyatta belirli bir emtia veya finansal enstrüman miktarını” satın almamızı sağlayan bir sözleşmedir. Bununla birlikte, varlığın teslimi daha sonraki bir aşamada yapılır.
Nasıl Üye Olunur?

CoinEx, ticari faaliyetleriyle hala canlı kalmamışken, ilgilenen kullanıcılar web sayfasını ziyaret ederek ve resmi formu doldurarak şirketin resmi haber bültenine kaydolabilirler. Alternatif olarak, bir kişinin sahip olabileceği herhangi bir sorgu veya şüpheyi çözmek için, kullanıcılar resmi CoinEx FB veya Twitter hesabı aracılığıyla şirket ile iletişim kurabilmekteler.

Kayıt için Tıklayın!

CoinEx Borsa İncelemesi isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CoinEx Borsa İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

QuadrigaCX, Resmi Olarak İflasını Açıkladı Dubai, kripto paraların geleceği hakkında endişeli değil Brian Kelly: Şimdi Yatırım Yapın! Kuzey Kore Merkezli Hackerlar Saldırıların Dozunu Arttırdı! Kripto Paraların Kullanımı Artacak Bitcoin fiyatları, artışın yavaşlamasıyla 10 bin doların altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır