Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coincheck’te Rehabilitasyon Süreci Başladı: Bazı Kripto Paralar İçin Yatırma ve Çekme İşlemleri Aktif Hale Getirildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coincheck’te Rehabilitasyon Süreci Başladı: Bazı Kripto Paralar İçin Yatırma ve Çekme İşlemleri Aktif Hale Getirildi
Coincheck’te Rehabilitasyon Süreci Başladı: Bazı Kripto Paralar İçin Yatırma ve Çekme İşlemleri Aktif Hale GetirildiYaşadığı hack olayının ardından ciddi bir çalkantı geçiren ve en sonunda Japonya’nın ünlü firmalarından Monex Group’a satılan Coincheck’te yeniden yapılanma süreci son sürat devam ediyor. Yaşanan hack olayı sonrasında 530 milyon dolarlık NEM koininin platformdan çalınması ile birlikte el değiştiren firmadan yapılan açıklamaya göre, bazı kripto paralar için yatırma ve çekme işlemleri yeniden aktif hale getirildi.

Monex Group tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Bugünden itibaren belirli kripto paralarda yatırma ve çekme işlemi ile birlikte, bazı yeni hesap açma süreçleri de aktive edilmiştir.”

Açıklamanın detayına inildiğinde ise, Coincheck’te bundan sonraki süreçte artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) kripto paralarının aktif bir şekilde yatırılıp çekilebileceği ifade edildi.

Hack olayı sonrasında Coincheck’i bu yılın Nisan ayında yaklaşık 35 milyon dolar gibi bir tutar ödeyerek satın alan Monex Group, satın alım işleminden sonra Coincheck’i yerel kripto para borsası regülasyonlarına uygun ve güvenlikli bir borsa yapmak için çalışmalar yapıyordu. Bu hamle ile birlikte, bu yeniden yapılanma süreçlerinde de yeni bir adım atıldığı ifade ediliyor.

Dün çıkan haberlerde ise, Coincheck’in bu yılın üçüncü çeyreğinde yaklaşık 5 milyon dolarlık bir zarar ettiği ifade edilmişti. Son verilere göre, borsanın kullanıcı sayısının 1,7 milyon olduğu ifade ediliyor. Borsa, orta ve uzun vadede bu rakamı arttırmak için çalışmalar yapıyor.

Coincheck’te Rehabilitasyon Süreci Başladı: Bazı Kripto Paralar İçin Yatırma ve Çekme İşlemleri Aktif Hale Getirildi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coincheck’te Rehabilitasyon Süreci Başladı: Bazı Kripto Paralar İçin Yatırma ve Çekme İşlemleri Aktif Hale Getirildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatını arttıracak Bitcoin Halving nedir? Neden bu kadar önemli? Litecoin 21% oranında düştü Visa, Mastercard ve PayPal… Facebook’un Kripto Parasının Destekçileri Bir Bir Ortaya Çıkıyor! Kriptolar Sakin, Bitcoin, Satışların Sürmesiyle 6 Haftanın Düşük Seviyesine Yakın Litecoin Hash Rate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı! Ripple (XRP), Binance Coin, IOTA, Dash Haftalık Fiyat Tahmin ve Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır